Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim agresszív, birtokló,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim agresszív, birtokló, ki akarok szállni, de félek tőle. Azt szeretném, ha ő szakítana velem. Mit tegyek, hogy viselkedjek?

Figyelt kérdés
Nem volt ő ilyen, csak rossz a társasága. Az a menő, ha valaki "kemény", de nekem ez nem jön be. Segítséget kérek, és ez nagyon komoly!
2014. ápr. 22. 07:36
1 2
 11/15 WheneverYouWant ***** válasza:

Kérd meg az egyik barátodat vagy többet is akár hogy verjék el jó alaposan...

Ha elég neki az hogy birtokol és kihasználhat amikor csak akar akkor tökmind1 hogy milyen leszel vele... Akkor fog otthagyni ha nem kapja meg azt amit szeretne...de mivel agresszív így ezt sem tudom ajánlani hogy ne add meg neki.

A legjobb ha segítséget kérsz...

2014. máj. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

El kell, hogy menjen a kedve. Legyél hideg, ne érj rá sose, túrd az orrod :)


Casanova

2014. aug. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Elég régi már ez a post. Na mi lett kérdező? Hogy alakultak a dolgok?
2014. aug. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Szakítottam vele, kiment külföldre dolgozni, és mindig ír nekem, mennyire szeret. Most nem olyan nagy legény. Jelenleg nem tudom, mit csináljak. Időm még van eldönteni, min.3 hónap.
2014. aug. 28. 19:18
 15/15 anonim ***** válasza:
Blokkold, hogy ne tudjon írni...
2014. aug. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!