Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytassam vagy meneküljek?

Figyelt kérdés

A párommal már évek óta vagyunk együtt.A megismerkedésünkkor épp az előző kapcsolatát siratta még néha nem is éreztem hogy engem akar, viszont utána két évig minden oké volt, nagyon szeretett és olyan volt mint akit álmodni lehet.Most azonban pár hete mint aki megőrült, kifordult magábol, minden fontosabb mint én.Bulizik, hajnalban jár haza, velem bunkó és durva.Azt mondja ha nem tetszik menjek el, akad neki más, mit verem magam.Már ugy érzem magam mint egy robot, főzők-mosok rendet teszek utána, akár egy bejárónő,már szexelni is alig akar, talán van neki más.Nem tudom adjak-e neki esélyt,nem hiszem hogy igy kell élni, én nem mehetek sehová, nekem nem lehet barátnőm, mert képes leégetni mindenki előtt.Nekem minden 7vége otthon ülés és tévézés mig ő dorbézol a haverjaival ki tudja hol....Nem bírom már, szerintetek hagyjam ott és költözzek vissza a szüleimhez vagy várjak még egy kicsit hátha megtér...

Nem tudom mit tegyek, szeretem de már annyira kikészit hogy képes lennék elhagyni.Adjatok tanácsot!!!!


2007. okt. 14. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

VAn egy olyan érzésem a leírásod alapján, hogy talán ezt pont azért csinálja, hogy szakítsatok, de ne neki kelljen kimondani. Úgy tűnik, azt várja, hogy Te mondd ki. De ha nem így van, akkor sem hiszem, hogy észhez térne, mivel ez így neki nagyon kényelmes: azt csinál, amit akar, miközben otthon főtt étel és tiszta ruha várja.

A helyedben én itt hagynám abba. Sürgősen.

2007. okt. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az elöttem szolónak. Gyáva a párod ahhoz hogy ő mondja ki Vége. Ha az nem érdekli te jól érzed-e magad ebben a kapcsolatban akkor mindenféleképpen szakíts vele.

Neki semmi gondja nincs étel és tiszta ruha várja addig minek lépjen? Te nem mehetsz sehova ő meg megy? Milyen dolog ez?

Ha eddig nyugodt volt és nem járt sehova most történnie kellett valaminek ami megváltoztatta. Az én párom is szokott járni bulizni, mert nekem nincs kedvem de minden hétvégén. Arról nem is beszélve hogy engem is zavar menjek a barátnőmmel. Nem csak magára gondol.

De a te párod sajnos csak magára gondol és ez igy nem fair. LÉPJ! Nagyon nehéz lesz,de hidd el ez így nem megoldás. Nem lehet mindig csak nyelni és tűrni. Ha ez igy marad ( ami tuti ) csak az időt húzod ha még vársz.

2007. okt. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

csak egy szot írok, felesleges minden magyarázat,mert a lelked mélyén te is érzed: MENEKULJ!!!!!

Es sok boldogságot egy olyan férfi mellet aki szeret téged!!! a jelenlegi párod nem az.

2007. okt. 15. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad, hogy van e gyermeketek. Ha nincs még, akkor most lépj le gyorsan, mielőtt még egy apa nélkül maradó gyereked is lesz tőle.
2007. okt. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Én ma léptem ki egy hasonló kapcsolaból, az érdektelenség, és a szexmentesség itt is megvolt. Csak ő már 45 éves!Én pedig 40. Tudom milyen nehéz lépni, én is nehezen szántam rá magam!De te ennél többet érsz, minthogy ennek a " macsó " pasinak a bejárónője legyél!

Meddig akarsz várni? Mig az új nő után is te takaritasz?

Ne add fel önmagad!Nem ér ennyit egy pasi sem! Drukkolok!

2007. okt. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem biztos, hogy van valakije. Mert ilyet válaszolni, hogy akad más.
2007. okt. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet, hogy elbizonytalanodott és nem tudja mit akar. Lehet, hogy el kellene költöznöd egy kis időre és ha utána elkezd teperni nálad az azt jelenti, hogy még is fontos vangy neki, ha nem akkor viszont nem kár érte.
2007. okt. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem kezdj el te is eljárni otthonról, viselkedj úgy mint ő..és ha számonkérne téged, akkor vágd a fejéhez hogy ő is uezt csinálja...utána vagy helyrezökken,vagy ha mégsem, akkor ints búcsút!
2008. máj. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!