Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egész életem egy nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egész életem egy nagy kudarc, azért mert csendes vagyok nem fogok találni senkit. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Csendes, zárkózott nő vagyok. Nem sok pasim volt, de ők is leléptek egy szó nélkül mellőlem. Még csak nem is volt veszekedés köztünk. Én mindent tűrjek el egy pasinak még azt is hogy ha mindig késik, de nekem senki se tűri el hogy nem vagyok egy társasági ember? Mert a volt pasim pont azután hagyott ott hogy találkoztam a barátaival akik amúgy tök bunkó stílusban beszéltek velem, és hülye kérdéseket tettek fel nekem. L/22
2014. ápr. 22. 17:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
elsőnek igaza van
2014. ápr. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Introvertáltként sokkal egyszerűbb megnyílni egy introvertált embernek, mivel ők jobban megértenek, míg az extrovertált ember az esetek többségében azt látja az introvertálton, hogy egy "fura szerzet" akit vagy a.) kerülni kell, vagy ami még rosszabb, b.) "meg kell javítani". (Persze a módszereik szörnyűek.)


Nekem is introvertált a barátom és én is az vagyok, és teljesen nyitottak vagyunk egymással. Amúgy meg a veszekedések helyett nem mindent tűrni kell mint egy szerencsétlen, hanem megbeszélni értelmesen, rinya meg hiszti nélkül, ha valami bánt és akkor nem lesz az, hogy utólag utálkozunk, hogy mekkora bunkó volt a másik, mikor te nem szóltál sosem, hogy valami zavart... Nem a másik hibája, nem született senki gondolatolvasónak.

2014. ápr. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 kolosszus22 ***** válasza:

Nem az a baj, hogy csendes vagy, én is introvertált vagyok, de nem beszari, ez nagy különbség, általánosságban elmondhatom, hogy kedvelnek a nők.

27F

2014. ápr. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A.R. ***** válasza:

Én pont ilyet keresek szóval ne add fel vannak akik téged keresnek.


21/F

2014. ápr. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg,és kicsit segíts a sorsnak!Keresd olyan emberek társaságát,akik megértenek,és olyannak fogadnak el,amilyen valójában vagy.Nem szabad elvárásoknak megfelelni,főleg úgy nem,ha azt szerelemből tennéd.


Ha valaki nem fogad el,akkor hagyd őt minden szó nélkül békén.Aki elfogad,azzal beszélgess sokat,és nyílj meg neki!


Egyébként nálam ez úgy van,hogy sok ilyen "menőnek" beállított figyelemhiányos,egoista emberrel találkoztam,akik azt hitték,hogy csak körülöttük forog a világ,pedig amúgy nem körülöttük forgott,természetesen.Ekkor jöttem én a képbe,és elkezdtem velük beszélgetni.Arra a témára tértünk,hogy jó lenne összejönni.És végül mindig az volt a vége,hogy ők megakarnak változtatni,hogy járjak márkás ruhákba,és viselkedjek teljesen műsképp.Holott úgy gondoltam,hogy én viselkedek úgy,ahogy normális,átlagos emberhez illik.


Aztán ezekkel az emberekkel megszakítottam minden lehetséges kapcsolatot,és úgy éreztem magam jól a bőrömben.Szerintem az a normális,ha olyat találsz,aki nem akarja,hogy neki,vagy bárki másnak megfelelj!


Azt javaslom,hogy minden beszélgetéskor,ismerkedéskor figyelj oda az adott emberre,és figyeld meg teljesen!Ne csak arra figyelj,amit kimond,hanem arra is próbálj figyelni,hogy ő figyel-e rád,és ő kíváncsi-e rád!


Ne engedd,hogy bárki is megváltoztasson!

2014. okt. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!