Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha már 2 éve nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha már 2 éve nem volt senkim? 27/N

Figyelt kérdés
Kezdem az elején. Alapjába véve mindig is zárkózottabb, nehezen megnyílós ember voltam, iskolában, közösségben.. 20 éves voltam, amikor először volt barátom. Ez a kapcsolat tartott 5 évig, de aztán ő elhagyott. Nagyon megszenvedtem a szakítást. Az is nagy baj volt, hogy nekem akkor csak ő számított, nem gyűjtöttem barátokat, nem igazán jártam közösségbe, mindig vele voltam. Már lassan 2 éve hogy vége ennek a kapcsolatnak, de én azóta sem találtam még mást. Voltak pár hónapos próbálkozások, de egyik sem jött össze. Ha rám néznek, rögtön azt gondolják a pasik, az emberek, hogy mogorvának tűnök és nehezen nyílok meg. Ezen már egy ideje tudatosan próbálok változtatni. Van 1-2 barátnőm, de nem igaziak, az is nagyon bánt, hogy soha senkivel nem tudom megosztani a gondolataimat. Időnként eljárok velük szórakozóhelyekre de a kutya se néz rám. Próbálkoztam netes ismerkedéssel, az sem vált be. A volt kapcsolatomat már kihevertem, újat szeretnék! A környezetem szerint szép vagyok, de én ebből úgy konkrétan nem látok visszajelzést. Utálom, hogy körülöttem mindenki kapcsolatban van, együtt tervezik a jövőt, engem meg csak csesztetnek, hogy vénlány maradok, mikor megyek már férjhez stb. Annyira rossz már ez az egész. Én mostmár így maradok? Létezik, hogy valaki egyedül marad?
2014. ápr. 23. 20:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

én is így vagyok valahogy


de érdekes, ez csak ebben a küörnyezetmben van, pont hasonlóban amit leírtál. pár bnő, néhai kimozdulások, netes ismerkedés..

amikor kimentem külföldre vendéglátózni(szórakozó hely, ahol bulik is vannak, de nem diszko, nem kocsma, nem tudom hova soroljam) megismertem vagy 100 embert, felpörgött az élet, rómeo és julia sztori is befigyelt, utána pörgött tovább, egy év sz itthoni 10-nek felel meg.


hazajöttem és megdöbbenve láttam, hogy viszont az itthon dolgozó volt kollegám még mindig ugyanott van, ugyanúgy él, ugyanúgy ugyanaz, szóval hozzá képest az én életem egy pörgős, adrenalin növelős film volt kint ebben az utóbbi egy évben.


szóval azt javaslom 180 fokos fordulat!!! Törj ki!!

2014. ápr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én komolyan nem értelek, kedves kérdező. Az itt válaszolók megpróbáltak önbizalmat adni neked, erre te azt írod, hogy felesleges volt kérdezni. Mit vársz, mégis mit írjunk? Úgy érzem, azt várod, hogy megerősítsünk abban a hitedben, hogy így maradsz, és nem lesz már senkid. Hadd ne írjam, hogy ez nem igaz, mert az én válaszom se lesz hasznos számodra...
2014. ápr. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
8-as: nem, csak elmondtam én hogy jártam. most komolyan, tök fölösleges volt megvenni, mert....szóval nem érte meg.
2014. ápr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nekem van csaj ismerősöm akinek mindig van valakije még is vett magának és használja is a mellett hogy pasija van.

:) Szóval van ez így :)

2014. ápr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Sajnos az önbizalmam ettől nem jött meg.
2014. ápr. 23. 21:02
 16/18 A kérdező kommentje:
Az hasznos válasz szerintetek hogy vegyek vibrátort?
2014. ápr. 23. 21:03
 17/18 anonim ***** válasza:
az, hogy cseréld le az életed. írtam.
2014. ápr. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Szia Ha van kedved beszélgetni írj nekem Megértem míről írsz
2014. ápr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!