Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezeknek a pua, csajozási tanácsok és egyéb ilyen oldalaknak van valami hasznuk?

Figyelt kérdés
Amikor önbizalom hiányos voltam állandóan ezeket az oldalakat néztem remélve, hogy hasznos információkat és technikákat találok benne. Természetesen nem lettem tökösebb tőlük. Most visszaolvasva néha lefordulok a székről amilyen tanácsokat adnak, mellé nagyon lehúzzák az embert, ha valaki fizet a tanfolyamukért. Szerintem nem ilyen témakőrből kéne állnia, hogy szólítsunk le egy nőt hanem hogy hogyan fogadjuk el magunkat és hogyan legyen önbizalmunk, fura ezekről még nem írtak cikket.
2014. ápr. 23. 20:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de nincs kedvem vitatkozni! sok olyan hasznos tanácsot olvastam az egyik ilyen kiadványban amivel 100%-osan egyet értek mert úgy van, tapasztaltam az életben. az összes ilyen könyv összes tanácsát nyilván nem olvastam és nem próbáltam, de amibe beleolvastam azzal egyet értek, mert nem a földtől elrugaszkodott dolgokat írnak benne, hanem például olyanokat, hogy jó ha van egy vicces begyakorolt sztorink amit be tudunk ha kell... aki tud csajozni annak ösztönösen jönnek a dolgok, aki viszont nem tud annak hasznos. persze nyilván mindent a maga szintjén kell kezelni.
2014. ápr. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!