Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok, ha a párotok a fizetéséből egy kocsit venne?

Figyelt kérdés
Tegnap a párom 70000 forintért vett egy kocsit a haverjától. Ez magában még nem is baj, csak éppen a fizetését költötte el és nem maradt pénzünk. Iszonyatosan mérges vagyok. Ráadásul az egy éves gyerekünket már arra szoktatta, hogy előre ülteti a kocsiban és úgy kocsikáznak.
2014. ápr. 24. 11:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 anonim ***** válasza:
11%
Örülnék a kocsinak (nekünk van 3) és a felmerült gondokat megoldanánk,amik a vásárlásból adódtak.Veszekedés helyett.
2014. ápr. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/73 anonim ***** válasza:
96%

"Az ölében ül i kisfiú és nem megy gyorsan.

Azt mondta, hogy az ő pénzét arra költi amire akarja."


Gratulálok! Kész főnyeremény! A gyereke megy meg táplálkozzon napfénnyel! Egy önző f*** a párocskád. És még maga elé ülteti a gyereket, tiszta jó! Veregesd vállon magad, jó kis pasit fogtál ki! Szerintem szülj még neki pár gyereket!

2014. ápr. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/73 anonim ***** válasza:
34%
Apa-fia kapcsolat erősbödik. Igazi, apaféle törődés, örüljél. De tényleg, lásd a funkcióját a jelenségnek, a tettének. Jól is van ez a maga módján, csak épp a számok nem jöttek ki most. Hamar akarta a közös örömöt. Nem így kellett volna cselekednie, az igaz, de 1-2 ilyen húzása szerintem mindenkinek van egy házasságban. Nem a világvége ez, bármit is hápognak itt össze a többletenergiával bíró háztartásbeli okosinák.
2014. ápr. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/73 anonim ***** válasza:
25%
#21 jót írt. Ha nő, akkor kuriózum a gondolkodása. A többi meg egy szerencsétlen, buta, üreséletű sárkány. Vegyétek már észre magatokat. A józanságot lepontozzátok. Azt sem tudjuk, hogy van-e tartaléka a családnak. De már egyből önző ez meg az, meg blablabla. Hihetetlen alacsony színvonalon toljátok.
2014. ápr. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/73 anonim ***** válasza:
16: Én is ezt akartam írni.:)
2014. ápr. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/73 anonim ***** válasza:
18%
Nullázzatok, ostobák. Tényleg.
2014. ápr. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/73 anonim ***** válasza:
78%

70E?....

És milyen kocsi az?


Babakocsi?:)

2014. ápr. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/73 anonim ***** válasza:
68%
24: szövegértelmezés nulla: "Ez magában még nem is baj, csak éppen a fizetését költötte el és nem maradt pénzünk."
2014. ápr. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/73 anonim ***** válasza:
96%

"Apa-fia kapcsolat erősbödik. Igazi, apaféle törődés, örüljél."


Persze, én is majd ki ugranék a bőrömből örömömben. Ha a gyerek meg bömböl, mert éhes, akkor mondanám apának, hogy vigye el egy két körre az új kocsival, biztos megnyugszik. Hát igen, az apai önzetlenség határtalan.


A számok tényleg kicsit rosszul jöttek ki, de nem baj, jövő hónapban már telik ennivalóra is.

2014. ápr. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/73 anonim ***** válasza:
93%
Nem azzal van a baj, hogy autót vett kedves apa pártján álló válaszadók, hanem azzal, hogy most hiába erősíti meg a kapcsolatot, ha jövő hónapig éhen hal a fia, vagy ha egy hirtelen fékezésnél a gyerek olyan sérülést szenved, hogy maradandó károsodása lesz, esetleg meghal.
2014. ápr. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!