Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok, ha a párotok a fizetéséből egy kocsit venne?

Figyelt kérdés
Tegnap a párom 70000 forintért vett egy kocsit a haverjától. Ez magában még nem is baj, csak éppen a fizetését költötte el és nem maradt pénzünk. Iszonyatosan mérges vagyok. Ráadásul az egy éves gyerekünket már arra szoktatta, hogy előre ülteti a kocsiban és úgy kocsikáznak.
2014. ápr. 24. 11:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/73 anonim ***** válasza:
88%
37-es pont ezt akartam én is kérdezni,hogy honnan veszi,hogy felajánlotta,megveszi a kocsit csak te gyorsabb voltál :-D
2014. ápr. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/73 A kérdező kommentje:
Nem a férjem. Azt mondta, hogy ne aggódjak szerez pénzt. Jövő héten meg megkapjuk a családit. A kicsi mindig az autót mutatja mert bele akar ülni. Sajnos mind ketten akaratosak.
2014. ápr. 24. 12:17
 43/73 anonim ***** válasza:
20%

37 : ? Nekem egy egyértelműen egy vételi ajánlat.

Én nem tudom máshogy értelmezni a hozzászólást, Te minek olvasod?...

Őnekik gond a bevásárlás, ehhez jól jönne még egy autó, van már 3, ezért nem megterhelő nekik 70 E Ft-ot kiadni, és ezzel megoldják a Kérdező problémáját is. ?...

Ez van odaírva.

2014. ápr. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/73 anonim ***** válasza:
91%

"Sajnos mind ketten akaratosak."


És az egy éves gyereknek gondolom nem lehet nemet mondani. Ha azt mutatja, hadd vezesse egyedül az országúton, azt is megengeded neki...

2014. ápr. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/73 anonim ***** válasza:
68%

Hát én már eleve nem szülök olyannak, aki nem a férjem, de te tudod, kérdező.

De érdekes, hogy egyik hozzászólásodban támadod a pasidat, a másikban véded. Egyszer leírod, hogy nincs pénzetek, aztán leírod, hogy jövő héten jön a pénz és a pasid különben is szerez pénzt.


Áh, örülök, hogy nem ilyen körülmények között élek. Nem egyszerű az én életem sem, de nem ilyen sz*r, mint a tied. Bár inkább a gyereket sajnálom, hogy ebben a környezetben szocializálódik.

2014. ápr. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/73 anonim ***** válasza:

"A kicsi mindig az autót mutatja mert bele akar ülni."


És akkor mivel egy egyéves gyerek parancsol, ezért azonnal be kell vele ülni, ugye?


Hát, ti sem neveltek gyereket, titeket idomít a gyereketek.

2014. ápr. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/73 anonim ***** válasza:

"A kicsi mindig az autót mutatja mert bele akar ülni. Sajnos mind ketten akaratosak."


Akkor legyen neked több eszed. Könyörgöm, te vagy az anyja, elvileg felelősségteljesen gondolkozol, nehogy már az egyéves gyerek irányítson (meg a hülye apja). Ők még nem érzik a veszélyt, az autó meg újdonság, persze hogy bele akar ülni. Mellesleg álló helyzetben egész nyugodtan beleülhet, még akár az első ülésre is.


Szerez pénzt, ezt úgy bírom. Gondolom kölcsönkér, remélhetőleg kap is. A családi pótlékból meg nem fogtok ennivalót venni a következő fizetésig.

2014. ápr. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/73 anonim ***** válasza:
88%

"37 : ? Nekem egy egyértelműen egy vételi ajánlat.

Én nem tudom máshogy értelmezni a hozzászólást, Te minek olvasod?...

Őnekik gond a bevásárlás, ehhez jól jönne még egy autó, van már 3, ezért nem megterhelő nekik 70 E Ft-ot kiadni, és ezzel megoldják a Kérdező problémáját is. ?...

Ez van odaírva."

Megdöbbentő, hogy embereknek ennyire nagy problémái legyenek a szövegértelmezéssel. Megdöbbentő és elszomorító.

Kérdező! Amit én szólnék, azt a férjem nem tenné zsebre. Viszont nekem normális, intelligens, felnőtt férjem van, akinek eszébe sem jutnának ilyen felelőtlenségek.

2014. ápr. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/73 anonim ***** válasza:
82%
Na, ez aztán a kreatív kamukérdés, ez most nagyon jól sikerült. Van benne minden, pici babóca, elköltött fizetés, rossz állapotú autó, gyerek veszélyeztetése, tehetetlen düh és a végére telitalálatként "apa és fia mindketten oooooolyan akaratosak, én nem tudok mit kezdeni velüüüük" Egyetlen dolog maradt ki, egy vérző lábú kiskutya, azt még valahogy beleszőhetted volna a sztoridba, amit egyébként tavalyról rángattál elő. Csillagom, te mostanában sorra veszed elő a régesrégi kérdéseket, kicsit átírod és előadod sajátodként. Mi van veled? Hol a te fantáziád?
2014. ápr. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/73 anonim ***** válasza:
4%
48: Nemigen van. Többdiplomás magyar nyelvi lektor, kommunikáció tanár, tréner vagyok, felnőtteket tanítok.:))
2014. ápr. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!