Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok, ha a párotok a fizetéséből egy kocsit venne?

Figyelt kérdés
Tegnap a párom 70000 forintért vett egy kocsit a haverjától. Ez magában még nem is baj, csak éppen a fizetését költötte el és nem maradt pénzünk. Iszonyatosan mérges vagyok. Ráadásul az egy éves gyerekünket már arra szoktatta, hogy előre ülteti a kocsiban és úgy kocsikáznak.
2014. ápr. 24. 11:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 anonim ***** válasza:
0%
57: Nézd, nem én vagyok egyedül itt, aki így értelmezte, ha jól számoltam, 5-en vagyunk. Ha a Te kommunikációdnak az a célja, hogy ekézd azokat, akik nem aljasnak és elvetemültnek feltételezik a 21-es válaszolót, akkor csak folytasd ezt! Ha viszont azt szeretnéd megtudni, hogyan is értette a hozzászóló a saját hozzászólását, akkor őt kérdezd meg! A viselkedésedből pedig majd megmutatkozik a valódi szándékod. És onnantól nem lesz érdemes vitatkoznod, mert nem lesz hozzá partnered.
2014. ápr. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/73 anonim ***** válasza:
30%

de csak te vagy, aki igy értelmezte :-DD az az 5 válasz, mind a te válaszod


Uristen, ez nekem már fáj :-D


követelem vissza a 21-es hozzászolot!!! :-D

2014. ápr. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/73 anonim ***** válasza:
0%
Én is!!!
2014. ápr. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/73 anonim ***** válasza:
28%

Ne haragudjatok, de átmennétek inkább privát üzenetküldésbe egymással? És tényleg ENNYIRE fontos az a mondat értelmezése, hogy mind a ketten már ronggyá téptétek az idegeiteket?


Tiszta óvoda.

2014. ápr. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/73 anonim ***** válasza:
0%

"ekézd azokat, akik nem aljasnak és elvetemültnek feltételezik a 21-es válaszolót"


oké, oké elég, nem birom!! :-DD

kiirta, hogy aljas és elvetemült a 21 -es válaszolo? :-DD

a 21-es csak azt irta, hogy örülne az autonak és megoldaná a problémákat.

szegény 21-es, hogy ezt irod rola, hogy "aljas és elvetemült" :-D


huuh, jol esett ennyit nevetni! köszönöm!

2014. ápr. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/73 anonim ***** válasza:
35%
Kérlek 21-es gyere, és írd le, hogy mit szerettél volna, különben kitör a harmadik világháború a gyik-en. :-)
2014. ápr. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/73 anonim ***** válasza:
19%
Én jelentettem a moderátornak a veszekedőket. Mind a kettőnek egy pohár hideg víz a fejére, és fogják be a szájukat.
2014. ápr. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/73 anonim ***** válasza:
oh, milyen kár, pedig nekem kifejezetten tetszett az 54-es által kerekitett mese.
2014. ápr. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/73 anonim ***** válasza:
63%
Válj el.
2014. ápr. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/73 anonim ***** válasza:
77%
HOgyan?! Össze sincsenek házasodva.
2014. ápr. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!