Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok, ha a párotok a fizetéséből egy kocsit venne?

Figyelt kérdés
Tegnap a párom 70000 forintért vett egy kocsit a haverjától. Ez magában még nem is baj, csak éppen a fizetését költötte el és nem maradt pénzünk. Iszonyatosan mérges vagyok. Ráadásul az egy éves gyerekünket már arra szoktatta, hogy előre ülteti a kocsiban és úgy kocsikáznak.
2014. ápr. 24. 11:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/73 anonim ***** válasza:
58%

21, 24- ti elmebetegek vagytok! inkább meg se szolaltatok volna :-DDD


a fizetése lett oda a párjának, ami azt jelenti, hogy most nincs pénzük!!! (a havi fizetésröl van szo, hol van a tartalék....oh, anyám borogass, nincs tartalékuk! pláne egy ilyen embernek..aki 70 ezerért vesz egy roncsot és még bele is ülteti a gyerekét)

szerinted miböl lesz kifizetve a biztositás? vagy az üzemanyag? vagy bármi, amit egy autora kell költeni! és akkor még nem ettek, mert nincs miböl... szerinted nekik telnek gyerekülésre?

bár lehet, hogy tényleg -babakocsit vett..és akkor a probléma megoldva.

2014. ápr. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/73 anonim ***** válasza:
81%

Józanság? Lehet életük főnyereménye az a kocsi, máskor nem kapnának ilyen ajánlatot. Na de nem volt képes megbeszélnie a tulajdon feleségével a dolgot? Ezt nem értem a mai világban. Nincs kommunikáció, de ha nektek ez az ősember viselkedés a jó, akkor hajrá. Bár megjegyzem, szerintem még ők is többet morogtak egymással...

A másik meg a gyerek életének a veszélyeztetése, hagy ne térjek ki rá bővebben. Én írtam azt, hogy szép kis páros, a gyerek meg szerencsétlen, ő szívja meg, hogy ilyen észhuszár anyja meg apja van. És még kérdést ír ki róla? Szánalmas.

2014. ápr. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/73 anonim ***** válasza:
60%

A 21 mért volna elmebeteg? Felajánlotta, hogy megveszi az autót, amivel megoldja ezt a családi problémát.

Az egyetlen épeszű 5let.

És ki ne venne 70E-ért egy működő autót szívesen?

2014. ápr. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/73 anonim ***** válasza:
81%
150cm alatt is ülhet elől a csemete de csak ülésben és menetiránnyal háttal... ha tegnap vette a kocsit 1 nap alatt nem fog rászokni a gyerek h elől ül.. feleletőlen a párod,ez kétségtelen..
2014. ápr. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/73 anonim ***** válasza:
93%

"Azt sem tudjuk, hogy van-e tartaléka a családnak. De már egyből önző ez meg az, meg blablabla. Hihetetlen alacsony színvonalon toljátok."


Van tartalékuk? A kérdező írta: "nem maradt pénzünk". Nekem ez nem úgy hangzik, hogy sebaj, mert van még félmillió a bankban...

2014. ápr. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/73 anonim ***** válasza:
85%
Hát biztos roppant fontos volt az a járgány neki,ha az sem érdekli ép éhen haltok.Én mit tennék??Kivinném a nagy fejszét és szétadagolnám neki,na ezt eszed b..meg a köv fizetésig.Emelett kitépném az összes haját.Nagy bajok vannak amikor a megélhetésre nem elég 70 rugó azt is Q-ja.Páros lábbal rugnám ki.
2014. ápr. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/73 anonim ***** válasza:
59%

33-as


"Ti mit szólnátok, ha a párotok a fizetéséből egy kocsit venne?"


21-es válasza:

"Örülnék a kocsinak (nekünk van 3) és a felmerült gondokat megoldanánk,amik a vásárlásból adódtak.Veszekedés helyett."


"A 21 mért volna elmebeteg? Felajánlotta, hogy megveszi az autót, amivel megoldja ezt a családi problémát.

Az egyetlen épeszű 5let.

És ki ne venne 70E-ért egy működő autót szívesen?"


heee? honnan vetted te ezt, hogy ö megvenné a kocsit? :D azt irta, hogy örülne a kocsinak, a problémát, amit a kocsi megvétele okozott meg megoldaná...

2014. ápr. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/73 anonim ***** válasza:
4%
A te fizetéseddel mi lett? Én is mérges lennék, de nem tudom mit lehet tenni ezen kívül. Örülj, hogy nincsenek nagy igényei a férjednek és beéri ilyen olcsó kocsival. Az enyém nem venne 1 milcsi alattit és nagyon ösrülnék ha meg tudná venni a fizetéséből, de sajnos nem is keres annyit. :(
2014. ápr. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/73 anonim ***** válasza:
68%

"A józanságot lepontozzátok. Azt sem tudjuk, hogy van-e tartaléka a családnak. De már egyből önző ez meg az, meg blablabla. Hihetetlen alacsony színvonalon toljátok."


Kedves okos hozzászóló, legközelebb olvasd végig a kezdő történetet. Segítek: " Ez magában még nem is baj, csak éppen a fizetését költötte el és nem maradt pénzünk. "


NEM MARADT PÉNZÜNK. Ebből te mennyi megtakarításra tippelsz??

2014. ápr. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/73 anonim ***** válasza:
75%
Hát itt a megoldás: gyorsan adjátok el dupla annyiért.
2014. ápr. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!