Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok, ha a párotok a fizetéséből egy kocsit venne?

Figyelt kérdés
Tegnap a párom 70000 forintért vett egy kocsit a haverjától. Ez magában még nem is baj, csak éppen a fizetését költötte el és nem maradt pénzünk. Iszonyatosan mérges vagyok. Ráadásul az egy éves gyerekünket már arra szoktatta, hogy előre ülteti a kocsiban és úgy kocsikáznak.
2014. ápr. 24. 11:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 anonim ***** válasza:
46%

"48: Nemigen van. Többdiplomás magyar nyelvi lektor, kommunikáció tanár, tréner vagyok, felnőtteket tanítok.:))"


Erre van egy jó szólás, kb. így szól: ha nem tudod, tanítsd!

2014. ápr. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/73 anonim ***** válasza:
37%

43, nem is tudom, hogy sirjak e vagy nevessek, de egyelöre még nem birom abbahagyni a nevetést :-DD


nagyon szabadosan értelmezted a választ :-DD

van már 3 auto, de kellene egy 4. is, mert gond a bevásárlás. :-DD

jajj, elképzeltem, ahogy a válaszado elindul, mind a 4 autoval, élén a 70 ezres ronccsal, aminek még papirjai sincsenek :-DD

Isteni ez a megközelités, hangosan röhögök!


? Nekem egy egyértelműen egy vételi ajánlat.

Én nem tudom máshogy értelmezni a hozzászólást, Te minek olvasod?...

Őnekik gond a bevásárlás, ehhez jól jönne még egy autó, van már 3, ezért nem megterhelő nekik 70 E Ft-ot kiadni, és ezzel megoldják a Kérdező problémáját is. ?...

Ez van odaírva.


Bubuka, essél neki mégegyszer :-D


a kérdés ime:

Ti mit szólnátok, ha a párotok a fizetéséből egy kocsit venne?

a válasz rá:

Örülnék a kocsinak (nekünk van 3) és a felmerült gondokat megoldanánk,amik a vásárlásból adódtak.Veszekedés helyett.

2014. ápr. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/73 anonim ***** válasza:
57%

"48: Nemigen van. Többdiplomás magyar nyelvi lektor, kommunikáció tanár, tréner vagyok, felnőtteket tanítok.:))"


Ez elég szomorú! Szerintem pedig simán analfabéta vagy, nem tudsz szöveget értelmezni. Erre még tanítasz is (ha igaz), hát inkább nem mondok semmit:(

2014. ápr. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/73 anonim ***** válasza:
0%

51: Hát ha nem tudnám, akkor CSAK tanítanék, de nem lehetnék nyelvi lektor, sem kommunikációs konfliktusokat és félreértett helyzeteket rendező szakember, nem gondolod?

Mindegy, látom, egyszerűbb Neked makacsan mást hülyézni, mint újra elgondolkodni a 21-es hozzászóláson, hogy mit akarhatott, és rájönni, hogy semmi rosszat, hanem épp a megoldást lépte meg. Egyeseknek nehezebb elfogadni, hogy a másik ember nem elvetemült, alávaló, mint rávetíteni valami gaztettet és végtelenül viaskodni vele. Sokan dinasztiákon keresztül képesek erre. Én nem kérek belőle. Ha más sem, lehet hozzám fordulni.

2014. ápr. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/73 anonim ***** válasza:
43%
Te akkor tanítasz bármit is, amikor a kutyám, már ne is haragudj. Aki ennyire félre tud értelmezni egy egyértelmű mondatot, annak szerintem még a 8 általános teljesítése is csak álom. 48-as vagyok.
2014. ápr. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/73 anonim ***** válasza:
28%

54-es Nyuszika, hát hányszor irjam le Neked? :-D


olavsd el:


KÉRDÉS:


Ti mit szólnátok, ha a párotok a fizetéséből egy kocsit venne?


VÁLASZ:


Örülnék a kocsinak (nekünk van 3) és a felmerült gondokat megoldanánk,amik a vásárlásból adódtak.Veszekedés helyett.


HOL LÁTOD TE EBBEN, HOGY MEGVENNÉ? ÉS HOGY PROBLÉMA NEKIK A BEVÁSÁRLÁS, EZÉRT KELL MÉG NEKIK EGY 4. AUTO? :-DD

2014. ápr. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/73 anonim ***** válasza:
43%

54-es


Örülnék a kocsinak (nekünk van 3) és a felmerült gondokat megoldanánk,amik a vásárlásból adódtak.Veszekedés helyett.


látod, nem azt irta, hogy a felmerült GONDOTOKAT megoldanánk,( azzal, hogy megvesszük töletek az autot, ugyanis nálunk probléma a bevásárlás a 3 autoval :-DD) hanem hogy Ö, a VÁLASZADO, megoldaná ilyen esetben a felmerülö gondokat, amik abbol adodotak, hogy a KÉRDEZÖ PÁRJA, megvette a 70 ezres autot.


ÉRTED MÁR?

2014. ápr. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/73 anonim ***** válasza:
0%

52: "Bubuka, essél neki mégegyszer :-D


a kérdés ime:

Ti mit szólnátok, ha a párotok a fizetéséből egy kocsit venne?

a válasz rá:

Örülnék a kocsinak (nekünk van 3) és a felmerült gondokat megoldanánk,amik a vásárlásból adódtak.Veszekedés helyett.

"


No, akkor még egyszer.

"Ti mit szólnátok, ha a párotok a fizetéséből egy kocsit venne?

a válasz rá:

Örülnék a kocsinak (nekünk van 3) és a felmerült gondokat megoldanánk,amik a vásárlásból adódtak"


Mennyiben válasz a kérdésre a mondat 2. fele?


2Ti mit szólnátok, ha a párotok a fizetéséből egy kocsit venne?

a válasz rá:

(...) a felmerült gondokat megoldanánk,amik a vásárlásból adódtak"


Semennyire.

Nyelvtanilag se, tartalmilag se.


Tehát nyilvánvaló, hogy NEM a kérdésre írta a hozzászóló, hanem az egész helyzetre.


Én az esetek NULLA százalékában a kérdésre válaszolok, általában a közvetlenül előttem írt hozzászólásokra, vagy úgy általában az egész helyzetre.

Itt a helyzet arról szól, hogy egy családban baj alakult ki, mert a férfi a fizetéséből egy autót vett, amire válasz, hogy "a felmerült gondokat megoldanánk,amik a vásárlásból adódtak".

"örülnénk az autónak" - örömmel megvennénk az autót, mert evvel a felmerült gondokat megoldanánk, amik nálatok a vásárlásból adódtak.


A kérdésre adva nem értelmes a válasz, mert nem arról szól.

2014. ápr. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/73 anonim ***** válasza:
49%
Szegény 54-es annyit rendezte a félreértett helyzeteket, mint szakember, hogy már maga is félreért mindent :-)
2014. ápr. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 anonim ***** válasza:
43%
Az 58-as válaszod már fáj, komolyan. Tényleg ennyire ostoba vagy? Esetleg szórakozol vagy egyszerűen nem tudod elismerni, hogy buta vagy?
2014. ápr. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!