Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mire lehet számíta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mire lehet számítani egy ilyen pasitól?

Figyelt kérdés
A tegnap randiztam egy pasival. A randi vége után amikor mentünk hazafele megfogta a kezemet, majd megcsókolt. De ezelőtt a randi előtt is már találkoztunk kettesben, akkor csak beszélgettünk. Tavaly találkoztam vele egyszer, de nem is keresett hónapokig utána. Utána hónapokkal később megint keresett akkor meg én nem találkoztam vele, utána se keresett, pedig mondtam hogy nekem nem jó az a nap. Nem tudom mire számítsak. Én elképzelhetőnek tartom hogy ezután se fog keresni. Mindketten 21 évesek vagyunk.
2014. ápr. 25. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem sok jóra.: D
2014. ápr. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szóval akkor lehet most se fog keresni?
2014. ápr. 25. 13:29
 3/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy idő kellett neki hogy belédszeressen, egy esélyt adhatnál neki, meg ne csak ő keressen, mert ha te sosem keresed akkor ugy vélheti h egyoldalú a dolog... szval csak kettőtökön áll h mi lesz hiszen ő sem irányithat téged, te meg nem csak egy bábú vagy akire ráirnak, megfogják a kezét, megcsókolják stb... tessék cselekedni ;)
2014. ápr. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is kerestem már. Volt olyan hogy írtam neki üzenetet, de vissza sem írt.
2014. ápr. 25. 13:30
 5/7 pszi1984 ***** válasza:
Szia... Nos, kérdés, h tetszik e.. vagy érzel e valami vonzalmat iránta.. Mert gondolom itt még szerelemről szó sincs. :) Nos, a mostani gondolkodásommal, úgy ahogy van, teljesen törölném a gondolataimból.. Aki nem szeretne látni, s lemondja a találkozót, annak nem érdemes "könyörögni". Mindkét félnek ugyan olyan fokú érdeklődést kell mutatni a másik iránt. S valljuk be... a leírtak alapján egyikőtök sem volt hatalmas törekvéssel az együtt töltött percekért... órákért... :) Menj tovább.. :) S járj nyitott szemmel.. Hidd el, lesz olyan ember, aki iránt nagyobb lesz az érdeklődésed. :) Sok sikert. :)
2014. ápr. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát figyi, mi a legrosszabb eset? az hogy nem keres és le tudod zárni az ügyet magadban... ha meg keres akkor meg ki tudja mi lehet ebből :) lehet több vasat is tart a tűzben és te csak tartalék vagy, de az is megeset hogy bizonytalan :) kérdezd meg tőle :)
2014. ápr. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az exbarátommal sokat randiztunk, majd egy hónap csend lett. Véletlenül találkoztunk úgy jöttünk össze.Én se értettem mi volt ez a szünet. Mindig úgy tűnt őt érdekli kevésbé a kapcsolatunk, de bár 2 éve nem vagyunk együtt még mindig reszket ha meglát. Szóval a látszat néha csal. :?
2014. ápr. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!