Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit tegyek szakítsak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek szakítsak vagy ne?

Figyelt kérdés
a csajom egyre jobban szarik rám a szó szoros értelmébe ö 14/L én 16/F kb augusztus óta járunk 2-3 hete szoktunk találkozni mivel messze lakik . Teljesen megváltozott nagyábbol egy hónapja amikor összevesztünk (azon hogy egy másik csaj mellet áltam aszite hogy megcsalom) átált más zenei stilusra megváltozott a viselkedése velem szembe mostmár olyanokrol beszél egyfolytába msn en is meg skypon hogy tépjünk be mert az jó , rugdossunk cigányokat meg stb... egyfolytába a haverjaival "lóg" és discoba jár nála 10-18 idősebbelek azért mert hoy ők "betudják " vinni a discoba egy 20 perc beszélgetés után elkezd firán viselkedni nem ír meg stb... de nem csak nekem pedig gépelött van ugytesz mintha itt se lennék nem is szoktam vele bunko lenni se perverz ha már olyat irok hogy : nemfogok cigányokat rugdosni mert semmi okom rá ... akkor már letilt utána visszatilt de azt mondja ,hogy hadjam békén ha nem akarom azt csinálni amit ő ... meg megszokta kérdezni hogy szeretem -e természetesen igen nagyon szeretem erre csak annyit ir hogy ok mostmár nemis szoktunk találkozni mert mindig közbejön valami vagy disco vagy haverok . Az annyát is nagyon birom jó fej . Valamikor néha gép elött teljesen megszokott változni a viselkedése pár másodperc alatt és amig beszélünk nagyon bunkó semmi rosszat nem szoltam hozzá soha de ha már olyat irok ,hogy pl _ MOst pill mert a domcsival beszélgetek ... akkor már elkezdi kiaz ... mitbeszélsz vele .... mondom neki hogy semmi roszra nemkell gondolni akkor meg elkezdi persze persze ... MOstmár esténként köszönés nélkül elmegy annyit ir hogy egy óra mulva megyek és abban a pillanatban lelép minden nap más néven van fenn ... . Szinte minden hétvégén megy discoba legalábbis azt szokta irni hogy megy és mivel sokat jár discoba félek ,hogy megcsal ...ÉS miután megjött feljön teljesen máshogy viselkedik de aszó szóros értelmébe mint aki betépett ... Adjatok tanácsot pls non kéne !!
2009. dec. 24. 04:21
 1/4 StephanieXx ***** válasza:

Szia!A csaj nem szeret,vagy szakítasz vele,vagy eltűrőd,ahogy viselkedik,ez egyértelmű a jelekből:)

Abszolút nem 14 évesen viselkedik....Keres magadnak egy hozzád ilő lány:)

18/l

2009. dec. 24. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a helyzet haver, hogy dobd a francba a csajt, csak az nem kapja lomposra, aki nem akarja. ha 14 évesen idősebbekel jár diszkóba, akkor tuti rúdvégre is kapják. hidd el nekem, nem jó party.
2009. dec. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a csaj kicsit sem szeret téged. De tényleg, a legapróbb szerelem sincs meg nála. Nagyon sajnálom:( Egy igazi éretlen kis tini, aki még rossz társaságba is keveredett, legalábbis úgy tűnik. Szakíts vele amilyen gyorsan csak tudsz, és úgy gondolom ebben az esetben még a személyes szakítást sem érdemli meg. Egyébként se fogja érdekelni a dolog hidd el. Engedd el, hamar találni fogsz egy kedves, rendes lányt. Ne kínozd tovább magad egy ilyen lánykával aki ennyire semmibe vesz téged!
2009. dec. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben szakíttok köszi a segitséget ! :) az annyával erröl a betépés dologrol beszéljek ? tegnap meg tegnapelött csak azzal volt elfoglalva hogy "fűre tépni szabad" ...
2009. dec. 24. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!