Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek baj hogy ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj hogy ennyire válogatós vagy? 20/f

Figyelt kérdés
Még sose volt komolyabb kapcsolatom pedig lehetett volna csak egyszerűen akikkel össze tudtam volna jönni nem jöttek be pedig a legtöbb nem tartozott a csúnya kategóriába.Nekem fontosak a lánynak a külső tulajdonságai mellet a belső tulajdonságai is. Egyszerűen nem találom meg azt aki nekem a tökéletes és ez miatt egyre magányosabbnak és cikibbnek érzem magam mert az összes ismerősömnek szinte már van/volt barátnője. :( Lehet bennem van a hiba hogy túl magasra teszem azt a bizonyos "mércét"?
2014. ápr. 27. 11:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, szerintem mi vagyunk a normálisak. :)

Sokáig nem találtam az igazit, évekig egyedül voltam aztán megtaláltam, hidd el érdemes várni. Ez csak azt jelenti hogy nem vagy felszines.

2014. júl. 1. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok, Kérdező :) 17/L
2014. júl. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

a 2. és 5. válasz kiábrándító

az a probléma, hogy ta a tökéleteset keresed, olyan meg nincs. Te sem vagy az, reálisabban kellene látnod magadat és az igényeidet is.

Persze abban igazad van, hogy nem csak a külső számít, hanem a belső értékek is nagyon fontosak.

2014. aug. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!