Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek milyenek a tapasztalatai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kishercegno kérdése:

Kinek milyenek a tapasztalatai az iráni pasikkal? Hol tudnék perzsául tanulni?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja vagyok együtt egy iráni sráccal, aki itt tanul Budapesten, nagyon boldog vagyok vele. Csak kíváncsiságból érdekelne, hogy kinek mi a tapasztalata az iráni fiúkkal. (Légyszi ne írjatok butaságokat!)

A másik kérdésem, hogy nem csak a szerelmem miatt - hanem mert régóta érdekelnek ezek a keleti dolgok: szeretem a filmeket, zenéket stb. - el akarok kezdeni perzsául tanulni. (Persze azért majd akkor is jól jön ha megyünk együtt Iránba). Hol tudnék tanulni megfizethető áron? A nyelvtanfolyam, amit láttam nem volt szimpi. Rosszakat is hallottam róla, inkább magánba lenne jó. Köszi!



2014. ápr. 27. 17:24
1 2
 11/13 anonim válasza:
Amúgy most látom, hogy 1.5 éve írtad ki a kérdést... Megkérdezhetem, hogy hol tart most a kapcsolatotok?
2015. dec. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mizu veletek azota? Irani pasik/ferjek, kedves kerdezo es valaszolok?
2018. jún. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Norammad válasza:

Kedves utolsó Érdeklődő és aki még idetévedne véletlenül!


Én nem voltam aktív kommentelő az alábbi kérdés alatt csak szívesen olvasgatom és írok hozzá hasonló témákhoz, mert én is érintett voltam és vagyok a mai napig. Már több mint 5 éve élek egy fantasztikus iráni Férfivel. Természetesen nekünk is voltak nehéz napjaink az elején, de mivel nem ő az első kapcsolatom így szabadon mondhatom ,hogy semmiben nem különböztek a súrlódások, veszekedések, összezörrenések a magyar kapcsolatomtól. Természetesen tudni kell azt is, ha nem a saját nemzetünkből választunk lehetnek eltérő gondolatok, kulturális különbségek, DE ha mind a ketten akarjatok, hogy működjön meg kell ismertetni a másikkal, hogy milyen a tiéd az övé, fontos a kommunikáció, ugyanúgy mint minden kapcsolatban.

Én személy szerint rajongok az irániakért és nem a férfiakra gondolok itt elsősorban, hanem az emberekről, magáról a személyükről. A párom családja csodálatos senki nem akart sehova berángatni, bezárni, megváltoztatni, vagy bármit is rám erőltetni, mint ahogy én sem rájuk. Keresztény vagyok és úgy is fogok meghalni :D Szinte mondhatnám hogy a magyarokon kívül kizárólag iráni barátaink vannak.A fiatalok bulizósak tele élettel és borzasztóan nyitottak és melegszívűek. Biztos az irániak közöttük is vannak gyilkosok, rablók rossz emberek, de abszolút nem az jellemző rájuk, vagy nem olyanok, mint amiket lehet róluk hallani, vagy olvasni. Imádják a feleségeiket elárulom hogy gondolkoztam valami könyvet is írni erről, csak hogy el tudjam hessegetni a tévhiteket.Az iráni férfiak a tenyerükön hordozzák a nőket. A férfiak több műszakot vállalnak, csak hogy a nők kívánságait teljesíteni tudják és még mesélhetnék.Rajongok ezért a témáért mert csak kerekedik a szemem amikor velük vagyok hogy mik vannak.

Ami a legfontosabb amit az embereknek igen csak tudni kellene illene, hogy a perzsák NEM arabok, még egy kicsit sem hasonlítanak egymásra max a család fontos szerepet játszik az életükben, de ezen kívül semmi. Imádják a magyar kaját én meg egyenesen rajongok a perzsa ételekért.


Üdv:


N.

2019. márc. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!