Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Borzalmas helyzetbe kerültem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzalmas helyzetbe kerültem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátommal együtt vagyunk fél éve. Most tudtam meg véletlenül (NEM tőle!) hogy kb 2 hónapja megkereste az exét. Az exe elég messze lakik 250km-re. Nem tudok róla semmit mert a barátom soha nem beszélt róla. Pár napja megnéztem a facebook beszélgetését. És hát ledöbbentem. Az exével beszélgetett és olyanokat mondott neki rólam h. "praktikus" vagyok nem veszekszünk jól megvagyunk de nincsenek olyan nagy érzelmei irántam mint iránta. És hogy neki ő volt az igazi. El akar hozzá utazni úgy h. ott aludna. Tegnap hívta a csaj épp együtt voltunk kiment beszélt vele negyed órát semlegesen ahogy hallottam. Majd mégegyszer hívta a csaj erre kinyomta. Egy sms-t írt neki a barátom h. majd holnap hívja. Puszi. Persze titokban. Mit tegyek? Nem akar velem szakítani, de akkor mit akar az exétől aki ilyen messze van ráadásul.
2014. ápr. 30. 15:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólókkal. Valószínűleg azért nem akar veled szakítani, mert az angliai út miatt nem tudnak újra összejönni, a többi csak körítés. Ha van párom, nem utazgatok le senkihez, pláne nem alszok ott, ha lemegy, biztos félre fog kefélni, búcsú ajándék az exnek. Előzd meg, higy jobban megalázzon, szembesítsd a dolgokkal és dobd ki.


A válasz adókat meg ne fikázd, te vagy az szubjektivitás az önámítással, ők meg az objektivitás. 100%-os " ne hagyd el" támogatást vártál, mikor a vak is látja mi folyik?

2014. ápr. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Óh és még annyit fűznék hozzá, hogy a kikacsintgatás és a nem eléggé szeretés nem kis probléma.
2014. ápr. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy gyerekes, de én hagynám elutazni, aztán utána küldeném a holmiját, hogy maradjon is ott.
2014. ápr. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én a helyedben dobnám. Nekem nem fér bele , hogy a hátam mögött ilyeneket mondjon rólam hogy praktikus vagyok.


Hidd el , fogsz találni ennél jobbat is. Hány éves vagy?

2014. máj. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
nagyon fiatal lehetsz kérdező :( és naiv. ne hidd, hogy ez normális dolog... nem normális az, hogy a barátod benne van egy kapcsolatban, de közben az exét szereti, te meg boldog vagy, mert mégis veled van. azért van veled, mert az exével nem lehet. én kidobnám, de te tudod. sokat fogsz még szenvedni, vagy az is lehet, hogy homokba dugott fejjel leéled mellette az életed. vagy pedig dobod és keresel valakit, aki tényleg téged szeret, és nem pótléknak tart. te döntesz :)
2014. máj. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nemeslelkűnek érzed magad, mert feltétel nélkül kitartasz egy vesztett ügy mellett, de méltóságra és józan észre is szükség van, hogy lásd, miért éri meg küzdeni. Ne pazarold méltatlanra az energiádat és az érzelmeidet.
2014. máj. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!