Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem mondhatom el senkinek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek. (? )

Figyelt kérdés

Kérlek Benneteket, akkor írjatok, ha segítő szándékkal teszitek! Kioktatásra, lek.vázásra nincs szükségem. Írhattok privit is, ha úgy gondoljátok.


Szóval mindketten családosak vagyunk, és mindketten hűséges, családcentrikus, normális gondolkodású emberek. Soha nem csaltam meg a párom, eszembe sem jutott, és ő sem csapodár, évek óta hűséges a párjához.

De most annyira mocorog bennem valami, és nem tudok mit kezdeni ezzel az érzéssel, borzasztóan feszít, ki kell írnom magamból.

Nagyon régóta ismerjük egymást, többször voltunk olyan programokon, ahol ő is ott volt a családjával és én is az enyémmel. Szoktunk beszélgetni, voltak már nálunk is, mi is náluk. Haverkodás két család között.

Jelöltük egymást az egyik közösségi oldalon, és dumálgattunk sokat hétköznapi dolgokról, ha az utcán, boltban, bárhol összefutottunk, akkor is. Most innen visszagondolva már akkor is gyanús lehetett volna egy-két jel, de akkor meg sem fordult a fejemben, hogy kedvessége nem általános, hanem esetleg konkrétan felém irányul.


Az utóbbi időben egyre többször gondolok rá. Mindig nagyon várom, hogy írjon, ha elindulok itthonról, arra gondolok, bárcsak összefutnánk. Semmi nem történt köztünk, valószínűleg soha nem is fog, de az üzenetváltásaink elég bizalmasak, néha kicsit táncolunk a pengeélen, feszegetjük a határokat, kimondott szavak nélkül játszunk a tűzzel.


Úgy érzem, ő is szeret „velem lenni” (ha használhatjuk ezt a kifejezést), és keresi a társaságom, bár leginkább csak a közösségi oldalon. Szerintem konkrét kapcsolatot nem szeretne, ahogy én sem, mert nem hagynám el a párom soha, de annyira jó ez a titkos, izgalmas érzés.


Kicsit megint 14 éves tinilánynak érzem magam, akire leszállt a rózsaszín köd.


Ne írjátok, hogy szegény párom, meg egy szemét r.banc vagyok, mert kinéztem az ellenző mellől, és észrevettem, hogy van élet a páromon túl is. Tudom, hogy bűnös érzés ez, de annyira jó!


Nem tudom, mi a kérdés, egyszerűen csak írni akartam róla.


Nem mondhatom el senkinek....


2014. máj. 1. 15:38
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
11-es hozzászólásában már köszönt. :)
2014. máj. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

:-DD Mindenbe bele kell kötni!


Még egyszer: KÖSZÖNÖM annak, aki normális hozzáállással válaszolt, akkor is, ha nemtetszésének adott hangot. Valószínűleg én is azt válaszolnám egy ilyen kérdésre, hogy az illető fojtsa el ezeket az érzéseket, és tegye rendbe a házaséletét.... de könnyebb másnak tanácsot adni, mint magunkkal dűlőre jutni.

2014. máj. 1. 16:19
 23/32 anonim ***** válasza:
68%

Hogy egyesek micsoda nagy erkölcscsőszök.Érdekes,érdekes.

Milyen határozottan foglalnak állást.Nem szeretem az ilyet.

Nem állhatom ha valaki végletekben gondolkodik.

Sodródj kérdező.Lehet,hogy bukta lesz belőle,de lehet feldobja a házasságodat és az is lehet,hogy lesz egy másik.

A káros mellékhatások megint más lapra tartoznak.

Úgyse tudsz leállni,úgy hogy ezt végig kell játszani. :)

f

2014. máj. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem találkozgass vele rendszeresen és sze.etkezzetek sokszor.Ne törődj a következményekkel,csak a pillanatban élj. Nem tartalak ri.ancnak. Csupán kihűlt a kapcsolatod. Ezen a kihűlt kapcsolaton már nem segíthetsz. Nyiss az új felé. Úgy mindenki boldog lesz,Te se leszel flusztrált.
2014. máj. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
24-es Lovagrendet érdemelsz.
2014. máj. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
78%

Konkrétan miről is beszélünk?! Összehaverkodott egymással két család, és az egyik női tagja a másik férfi tagjával néha kétértelmű levelet vált a neten, azaz kicsit flörtölget egymással?! Ez az a főbenjáró bűn, ami miatt el kell vágni a torkod?! Szép is lenne, ha ennyit nem bírna ki egy házasság! Nem csalt meg senki senkit. Nem feküdtetek le egymással, azt írod, nem is szeretnél, és a pasiról sem gondolod, hogy megcsalná a feleségét. Egyszerűen csak vonzódtok egymáshoz, ebben nincs semmilyen bűn! Nem hiszem el, hogy soha senkivel ne fordult volna még elő, hogy elkezdett vonzalmat érezni valaki iránt, aki nem a hites társa. De nem vagyunk állatok, nem fekszünk össze egy kis vonzalom miatt bárkivel.

Neked most ez az érzés biztosan új, mert talán sose éreztél ilyet a házasságod alatt más pasi iránt. Én pont hogy nem ítéllek el, hanem ellenkezőleg! Akkor ítélnélek el (talán), ha nyomulnál a pasira, és rövid ismerkedés után le is feküdtél volna vele. De te csak vívódsz az érzéseiddel, ebből is látszik, nem vagy "r", mert azok nem sokáig vívódnak, hanem cselekszenek.

Semmilyen bűnt nem követsz el azzal, hogy jól esik a figyelme, nem bántatok ezzel senkit, nem okoztok fájdalmat ezzel senkinek. Élvezd ki az érzést, valószínűleg idővel magától elmúlik. Kérdés, a pasinak mik a szándékai veled?!

2014. máj. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

23vagyok

Ja valahogy így folytattam volna én is ahogy a 24es.:)

Kapott is zöldet,meg itt a kereszt: [link]

2014. máj. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

:-))) Nagyon aranyosak vagytok! :-)))

Szeretkezni nem akarok vele (egy másik dimenzióban talán), jelenleg lelkileg jobban megérintett, vagy mondjuk úgy ennél tovább már magamban sem merem gondolni a dolgot.

De a "lubickolás" nagyon jó, és akár bűn, akár nem, én legalább magamnak (és nektek) bevallom! :-) Úgy látom, van, aki magának sem meri.

2014. máj. 1. 16:47
 29/32 anonim ***** válasza:
Én nem ítéllek el, az érzéseidért nem vagy felelős, csak a tetteidért. Az egy dolog, mit érzel, amíg tettekkel nem csinálsz bűnös dolgot, addig nem törhetünk pálcát fölötted.
2014. máj. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Sajnos ez törvényszerű egy idő után a házasságban... Nem lehet a léleknek, szívnek parancsolni, nem is kell.

Én viszont azt mondom, h flört mehet, de óvatosan. Annál viszont semmi több, amit nagyon helyes, h te is így gondolsz! Aki erre azt írja, h r.ibanc vagy, annak még nem volt komoly, hosszútávú kapcsolata, csak filmekben látta, milyen az.:D

A flört és az izgalom nem bűn, de szeresd és tiszteld a párodat annyira, h ez ennyiben is marad. (azaz ne sűrítsd a netes beszélgetéseket, hessegesd el a fantáziálgatásokat, mert ha beleéled magad, lehet nem lesz megállás...)

2014. máj. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!