Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen lehet egy nagyon-nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lehet egy nagyon-nagyon csúnya, de amúgy intelligens és érzékeny nőnek? Tudatosítja magában, hogy valószínű sose lesz jó pasija, vagy egyáltalán senkije, vagy azért titokban reménykedik?

Figyelt kérdés
Mert egy csúny pasi helyzetét még át tudom érezni, max. kicsit sajnálja magát, aztán elvan egyedül és sóvárog. De egy nőnél hogy működik ez? Hogyan dolgozza fel, hogy nem fogják a jó és helyes pasik körülrajongani, mert nem vonzó külsőleg?
2014. máj. 1. 16:43
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
10. Te nem érted! Nem azt mondtam, hogy filmsztár, hanem olyan pasi, aki neki tetszik, de valószínű a pasinak nem, olyan bűn ronda a nő. Na, most már világos?
2014. máj. 1. 17:29
 12/18 anonim ***** válasza:

Jaj...! :(

Na, megpróbálom még egyszer. :D Még az is lehet, hogy elsőre sem a nő nem tetszik igazán a pasinak, sem viszont. Mégis egymásba szeretnek, mikor jobban megismerik egymást. Nagyon sok olyan sztorit hallottam már, hogy valaki olyat szeretett meg, aki elsőre egyáltalán nem tetszett neki és meg is éltem már ezt.

Egy szó, mint száz: nem mindenki esik hanyatt attól, hogy elképzelhető, hogy nem fogják körülrajongani a helyes pasik.

Aki meg azt várja, hogy körülrajongják és sem a külsejével, sem mással nem tudja ezt elérni, azt valószínűleg rosszul érinti.

2014. máj. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Jó, hagyjuk tényleg, nem ez volt a kérdés. Te elviszed arra, hogy nem csak a külső számít. Ez így is van, átlagos embereknél. Én meg egy ocsmány nőről beszélek, akire rá se néznek a férfiak, nemhogy szóba elegyedjenek vele, vagy max. baráti szinten és nem nőként tekintenek rá, mert szexuálisan taszító.
2014. máj. 1. 17:58
 14/18 anonim ***** válasza:

Szia :)

Szörnyű önbizalomhiányban szenvedek csupán azért, mert nem vagyok vékony. Az arcommal semmi gond nincs, mégis elkerülnek a pasik. Magas is vagyok. Minden éremnek két oldala van. Megmondom őszintén, én már tudatosítottam magamban, hogy soha nem fogok senkinek sem kelleni, de azért még nem vesztettem el a reményt sem. :)


19/L

2014. máj. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Már hogyne lehetne jó pasija? Mit takar a jó pasi? Számomra a jó pasi intelligens, humoros, figyelmes, jókat lehet vele beszélgetni, hasonló az értékrendünk. Ha ez mind megvan, akkor jó pasi. Ha nincs meg, akkor nem jó pasi.

Mondjuk nem vagyok csúnya nő, és volt már kimondottan adonisz típusú pasim is, meg általános mércével mérve kevésbé vonzó is, de soha nem a külső alapján mértem a férfiakat. Maximum azt lehet kijelenteni, hogy egy csúnya nőnek a TE ÉRTÉKRENDED szerint nem lesz jó pasija. De az meg kit érdekel, ha neki más az értékrendje?

2014. máj. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Hagyjuk már ezt a belsőzést, mondom, hogy nem ez volt a kérdés. Ha egy rusnya nő elé odarakják két férfi fényképét, egy jóképűét és egy rondáét, ugyanolyan belső tulajdonságokkal, akkor a jóképűt választaná, de a valóságban nyilván csak a csúnyább jut neki. Utána itt lehet belemagyarázni, hogy neki az a jó pasi, mivel az jutott, de ez csak duma.
2014. máj. 2. 11:54
 17/18 anonim ***** válasza:

Te eleve azt feltételezed, hogy mindenki úgy gondolkodik, mint te. Pedig nem.

Ha nekem odatolják két vadidegen pasi képét, akkor két vadidegen pasit látok. Az én agyam nem úgy működik, hogy elkezdjem mérlegelni, hogy jó pasi-e vagy sem. Amit egy képen nézek, maximum a nonverbális jelek, tehát hogy mennyire ápolt, mosolyog-e, ha igen, mennyire őszinte a mosoly, stb. Aki nem vizuális típus, annak egy kép az égvilágon semmilyen információval nem szolgál, csak egy idegen embert lát!

Mondok egy konkrét példát: tegnap este rám írt egy ismerkedő oldalon egy idegen pasi, volt képe is. Azt gondolom, hogy vizuális gondolkodással az ún. "jó pasik" közé tartozhat, de én nem ezt láttam benne, hanem egy idegent, és gondoltam, majd a beszélgetésből kiderül, hogy akarok-e vele beszélgetni. Kb. 10 perc után úgy döntöttem, hogy nem akarok, ugyanis pontosan azt a mentalitást képviselte, amit te most itt: a saját gondolatmenetét akarta rám erőltetni, és szabályosan lehülyézett, mert nem úgy gondolkodom, mint ő. Ez pedig az én értékrendemben egy olyan tulajdonság, amit nem tudok tolerálni, vagyis ő nekem nem "jó pasi".


És hangsúlyozom, én abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy válogathatok, nagyon sokféle pasi környékez meg személyesen is, neten is, de más fogalmaim vannak a jó pasikról, mint neked. Nem kép alapján választok. És mondhatod, hogy szerinted ez nem helyes, de nem neked kell egy kapcsolatban elviselned egy idiótát, szóval engedtessék meg, hogy a saját értékrendem szerint válasszak. :)

2014. máj. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Nem is azt mondtam, hogy kép alapján dönts, odaírtam, hogy azonos belső tulajdonságokkal rendelkező két férfi közül biztos a külsőre előnyösebbet választanád.

Fordítva is, egy pasi, ha van két kedves, helyes, lány, akik belsőre ugyanúgy bejönnek neki, nyilván a szebbiket választja, ezért a csúnya hátrányban van minden téren.

De mivel Te válogathatsz, nem is értem mit keresel itt, a kérdés nem is Rád irányult, ergo Te sem tudod beleképzelni magad egy ocsmány nő helyébe, hogy ő mit érezhet ilyenkor.

Nem is az volt a kérdés, hogy mi alapján választ egy überronda nő, mivel nem is nagyon válogathat.

2014. máj. 2. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!