Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon picit rám ütött a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon picit rám ütött a barátom, mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Nem tetszett neki valami, más véleményen voltam, mint ő és egy nagyon picit ráütött a vállamra. Egyáltalán nem fájt, normál esetben egy ekkora ütés barátok között is belefér, ha pl megveregeted a másik vállát, de ami miatt nagyon elgondolkodtam az a szándék, tehát hogy agresszióból tette, akármilyen kicsi is volt. Gondolom akik beverik a barátnőjük/feleségük képét, ha nem tetszik nekik valami, ők is elkezdték valahol. Mit gondoltok erről? Az biztos, hogy nagyon el fogok vele beszélgetni, hogy még egy ilyen és repül.
2014. máj. 5. 09:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom a bántalmazott hozzászólóhoz, tényleg együtt jár a lelki terror és a testi bántalmazás. Nekem is volt ilyen kapcsolatom, szerencsére hamar lezajlott és nem áldoztam éveket rá az életemből, de az is az önbecsülésem sárba tiprásával indult, és a legvége volt az első ütés. Én akkor leléptem, de sokan nem tudnak. Szóval ne a filmből vett hülyeséget vegyétek már alapul, mert rohadtul nem így megy a valóságban. Talán hallgatni kéne arra, aki már átélt egy ilyet, mert nagy valószínűséggel jobban tudja mit beszél, mint az aki filmen látta vagy olvasott róla a nők lapja cafén.


egyébként a kérdező barátja szerintem is egy kretén, mert normális ember nem húzza fel magát véleménykülönbségen még annyira sem, hogy bökdösse a másikat.

2014. máj. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
OK, kosz csajok!
2014. máj. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Csak azt felejtitek el, h nem minden eset egyforma.

És akinek düh kezelési problémái vannak? Az nem folyamodik lelki terrorhoz, hanem egyszer csak robban!

2014. máj. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szerintem akinek dühkezelési gondja van, annak egy pszichológus segíthet. Mármint az nem olyan mint a szociopatáké, azt nem lehet kezelni amennyire tudom, de a dühkezelési gondot igen. Én ebben az esetben az első árulkodó jelnél (pl. a falat püfföli) megpróbálnék segíteni neki, és akkor eleve el van kerülve a baj.

A kérdezőnek már csak azt kell megbeszélnie a párjával, hogy miért is csinálta amit csinált illetve ez ügyben rendbe tennie a gondolatait. Mi ezt így innen úgysem tudjuk megoldani.

2014. máj. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
92%
Akinek dühkezelési problémái vannak, az nem egy vállrapacsiban nyilvánul meg elsőként.
2014. máj. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, majd megkérdeztem tőle, hogy miért tette, mert tényleg lehet, hogy csak figyelemfelkeltés volt. Én nem ismerek egy bántalmazó embert sem, a családomban sem volt erőszak, úgyhogy fogalmam sincs, hogy ez hogy kezdődik és azért ijesztett meg, mert bár el sem tudnám képzelni, hogy bántana, gondolom azok sem tudták, akiket később ütnek-vernek.
2014. máj. 5. 19:24
 17/17 anonim ***** válasza:
A NaNe honlapján elolvashatod milyen jelekre kell figyelni. Figyelmeztető jel, ha szóban bántalmaz, lenéz, megaláz. Ha túlságosan uralkodni akar feletted, ellenőrzi hol jársz, kivel vagy és elvárja hogy mindenről beszámolj. Elkezd manipulálni, hogy az ismerőseid nem jó emberek, ne találkozz velük. Mindig úgy alakítja a dolgokat hogy egy vasad ne maradjon. Dühkitörések, földhöz ver dolgokat vagy rongál, berúgja az ajtót, őrjöng ezzel félelmet kelt benned. A veszekedéseknél faképnél hagy, semmi sincs megbeszélve. Kb. ennyi jutott eszembe.
2014. máj. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!