Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám szeretni a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám szeretni a párom testét?

Figyelt kérdés

Régóta problémám, hogy a barátnőm testét nem találom elég vonzónak. Sajnos elhanyagolta az elmúlt években, aminek meg is látszanak a nyomai (narancsbőr, striák), ez a kisebbik gond, mert most nagyon elkezdett edzeni, végre. A nagyobbik, hogy a testi adottságai azok, amiket kevésbé tudok élvezni, elsősorban a kis melleit, és a körte testalkatát, és bár nincs elhízva, van rajta pici felesleg.

Néha azért beindít így is, szerencsére - főleg, ha nem vagyok hülye, és fejben eldöntöm, hogy Ő egy dögös csaj. De mi lesz 10-20-30 év múlva? Most még csak 30 év körüliek vagyunk.. Mi lesz velünk, ha később nem fogom Őt vonzónak találni?

Hogy lehet elfogadni mindezt?


Sajnos emiatt vettem észre magamon, hogy nagyon elkezdtem bámulni a jobb alakú lányokat :(


A belső értékeivel/tulajdonságaival nagyjából elégedett vagyok, ez teljesen OK.



2014. máj. 5. 14:16
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Szerintem kiszerettél belőle, akit szeretsz, annak nem nézed mekkora a melle.
2014. máj. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

2-nek: annak, hogy belsőleg nem vagyok vele teljesen elégedett annak olyan konkrét okai vannak, melyekről már sokat beszélgettünk.. ez most nem tartozik a témához. Ő sem elégedett velem mindenben. Ezeken sokat dolgozunk...


A kérdés alapvetően a külső megjelenésre irányul, hogy ezen hogyan lehet túllendülni. Csak hogy egészen egyszerű fogalmazzak. Amikor két ember megismeri egymást x kilósan, és 10-20-30 év múlva az egyiküknél x kilóból x+30 kiló lesz, akkor az sokat ronthat a kapcsolat minőségén, ha a partner nem tesz azért, hogy ne így legyen.

2014. máj. 5. 14:58
 13/22 anonim ***** válasza:
én nagyon megértelek, mint már írtam... (első vagyok amúgy) sajnos nálam ez rosszul sült el, de nem mindenki egyforma... talán ha ő is érzékelné, hogy elhagyta magát, és ez neked nem tetszik akkor tényleg komolyan megpróbálna változtatni. de nyilván ezt így nem mondhatod a szemébe mert megbántanád... tényleg nem tudom, nehéz ez..
2014. máj. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Nem arról van szó, hogy nem szereti a lányt? mert akkor már nem lennének együtt/félrelépett volna.

De egy kapcsolat valóban nem működik testi vonzalom nélkül, kihat az egész párkapcsolatra, ha nem tetszik nekünk eléggé a párunk véleményem szerint.

Én imádom a szerelmem testét, jó a szex is vele, megőrülök érte.

2014. máj. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nem hiába igaz a mondás, nézd meg az anyját,vedd el a lányát!Ez 90%-ra így van!Gondolj bele,mi lesz ha terhes lesz?jön még oda +20 kiló simán
2014. máj. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Nem baj, ha jön még 20 kiló, csak utána menjen is le :) Persze, mindezért tenni is kell. Én hiába zavarom el kondizni, és babázok addig simán egyedül (hiszen imádom a babákat), ha majd Ő nem akar menni...
2014. máj. 6. 10:36
 17/22 anonim ***** válasza:
Pff szóval szüljön is még, változzon meg a teste, majd hullafáradtan a baba mellett majd te vigyázol rá 1 órát, hogy menjen el kondizni, amikor aludni, mert hullafáradt...
2014. máj. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
17-es: nem túl érthető, amit írtál.. de egyébként igen, a sok apukával ellentétben szeretnék minél többet a gyerekkel lenni, és látni felnőni. Ahogy nekem is, a páromnak is szüksége van arra, hogy kikapcsolódjon barátnőkel, vagy eljárjon mozogni, hogy kiengedje a stresszt. Ilyenkor egyértelmű számomra, hogy maradok otthon a babával, amíg Ő kikapcsol. Ez így természetes. Nekem fontos, hogy amennyire lehetséges segítsek neki ilyen módon is.
2014. máj. 6. 10:55
 19/22 anonim ***** válasza:
Pedig egyértelmű, te azt akarod, hogy amikor te vigyázol rá, és neki lenne normális ideje aludni, akkor még menjen el edzeni, mert neked nem tetszenek a plusz kilók, amik azért jöttek fel rá, mert gyereket szült!!!
2014. máj. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Szerinted az élet csak gyereknevelésből és alvásból áll? Nem értelek... nem tűnik túl pozitívnak a hozzáállásod. Persze, hogy olykor fárasztó tud lenni egy gyermeknevelés, de egy normális hozzáállással egyáltalán nem az. A gyermek nevelés nem nyűg, hanem az egyik legcsodálatosabb dolog az életben. Felnevelni, tudást átadni, szolgálni - a legnemesebb feladatok, melyek normális esetben olyan pluszt adnak az embernek, amitől nem lesz nyűg a nevelés.

Ez is fejben dől el, mint oly sok minden..


Az pedig, hogy valaki ne hanyagolja el magát külsőleg az igényesség kérdése. Ezek szerint Te nem vagy az?

2014. máj. 6. 11:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!