Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám szeretni a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám szeretni a párom testét?

Figyelt kérdés

Régóta problémám, hogy a barátnőm testét nem találom elég vonzónak. Sajnos elhanyagolta az elmúlt években, aminek meg is látszanak a nyomai (narancsbőr, striák), ez a kisebbik gond, mert most nagyon elkezdett edzeni, végre. A nagyobbik, hogy a testi adottságai azok, amiket kevésbé tudok élvezni, elsősorban a kis melleit, és a körte testalkatát, és bár nincs elhízva, van rajta pici felesleg.

Néha azért beindít így is, szerencsére - főleg, ha nem vagyok hülye, és fejben eldöntöm, hogy Ő egy dögös csaj. De mi lesz 10-20-30 év múlva? Most még csak 30 év körüliek vagyunk.. Mi lesz velünk, ha később nem fogom Őt vonzónak találni?

Hogy lehet elfogadni mindezt?


Sajnos emiatt vettem észre magamon, hogy nagyon elkezdtem bámulni a jobb alakú lányokat :(


A belső értékeivel/tulajdonságaival nagyjából elégedett vagyok, ez teljesen OK.



2014. máj. 5. 14:16
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Majd meglátod, hogy ha gyereked lesz, hogy ez nem így néz ki :))
2014. máj. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Melyik része nem így néz ki? Segíts nekem megérteni!:) Tudom, hogy sok hibám van, de igyekszem...
2014. máj. 6. 11:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!