Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm nem hajlandó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem hajlandó megtenni azt értem, hogy nem beszél bizonyos személyekkel. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Hiába kértem már milliószor ,hogy koptassa le azokat akik nyomulnak rá stb nem hajlandó. Még én vagyok a hülye a nem normális túlreagálom stb. Dobni kéne? Mert ugye "ha még ennyit se" meg "mi lesz később" és hasonló gondolatok. Szerintetek?
2014. máj. 7. 19:52
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
41%

13 A hűség döntés kérdése. Ha az embert úgy szeretik ahogy neki szüksége van rá, akkor jöhet Richard Gere 100x is, akkor sem kell egy nőnek mint férfi.

Ha jön egy ilyen egokiskirály aki pampog, meg veri magát, meg megpróbál zsarnokoskodni, önös önmaga űzi el a lányt más karjába, ahol szabadságot kap, ahol nem kiskirálykodnak vele, ahol nem próbálják megszabni kivel kommunikálhat, kivel nem.


A kérdező önmagába nem bízik és magából indul ki, mert képtelen lenne normálisan megállni, és tudja, hogy megcsalná a másikat. Ezért csinálja a feszkót, és ezért próbál uralkodni egy másik szabad emberen. Csak hogy az a másik szabad ember tök nyugiban van, mert tudja, hogy bárkivel is beszél, az számára nem férfi, csak egy szimpla beszélgető partner.. Csak egyetlen egy a férfi.

2014. máj. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
19 a végét nem neked szántam, hanem a kérdezőnek.
2014. máj. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:
fasz
2014. máj. 7. 20:21
 24/44 A kérdező kommentje:
" A hűség döntés kérdése. Ha az embert úgy szeretik ahogy neki szüksége van rá, akkor jöhet Richard Gere 100x is, akkor sem kell egy nőnek mint férfi. " HA a hűség döntés akkor nem hagyja el a másikat mert féltékeny :D Azt se tudod mit beszélsz Django :D
2014. máj. 7. 20:22
 25/44 anonim ***** válasza:

#1 és #13 vagyok:


Az oké, hogy a hűség döntés kérdése. Ez igaz is. De sokan képtelenek elköteleződni. Főleg a nők közt látok én egyre több ilyet. Ahogy megismerem a nemeket, sokkal inkább azt tapasztalom, hogy a nők nem tudnak ülni a valagukon nyugodtan, ha rendben is van egy kapcsolat. De férfiaknál is megtalálható ez. Ám nőknél többször tapasztaltam.

Egyébként pedig nem igaz ez a hasonlat, hogy ha úgy szeretik, akkor jöhet 100 Richard Gere is. Konkrét tapasztalatokról beszélek, volt nem egy lány ismerősöm, akiknek a kapcsolatok teljesen rendben van a pasijaikkal, de ilyen olyan ürügyekkel, hogy piás volt meg épp össze voltak veszve, simán félrekú rtak ezen nők. Miközben máskor meg azt hallottam vissza, hogy agyba-főbe dicsérték a pasijaikat, hogy milyen jó velük a szex meg a kapcsolat is maga. Szóval mivel a nők érzelmi lények, az adott pillanat hevében képesek átgondolatlanul dönteni és ugranak bele más karjába. A másik pedig az, hogy a nők elvárják, hogy úgy szeressék őket, ahogy nekik jó lenne, de hogy ez hogyan is lenne jó, erről már nem gyakran beszélnek aktuális partnereikkel. Olyan lapítós a dolog. Ez olyan, mint amikor én veszek neked egy marsot, jó képet vágsz hozzá illemből, de nem szereted, mert te a snickerset szereted. Egy ideig eszed a marsot, aztán meg lelépsz szó nélkül, hogy snickerset ehess. Ha belegondolsz, mennyi olyan eset van, ahol a nők még mindig az exekkel beszélgetnek, olyan dumákkal, hogy jajj, tudni akartam csak, mi van vele stb. Ez mind azért van, mert még nem lépett túl rajta. Ha pedig nem lépett túl egy exén, mi a szarnak kezd bele addig más kapcsolatba? Ez meg a társfüggőség.

A változás gyönyörködtet. Nem véletlen, ez a mondás sem férfi szájából hangzott el anno, hanem nőéből.

2014. máj. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne is zavartasd magad, de nő vagyok:D
2014. máj. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:
Meglátszik mert úgy látom a lényeg már nem jutott el az agyadig :)
2014. máj. 7. 20:27
 28/44 Költőnő? ***** válasza:
37%
Ha hűtlenkedni akar/nem akar, nem azon múlik kikkel beszélget/nem beszélget sztem.
2014. máj. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
37%

* De sokan képtelenek elköteleződni. Főleg a nők közt látok én egyre több ilyet.


Csodálkozol, mikor tele van ilyen egokiskirályokkal? Hát melyik nőnek van kedve önként és dalolva rabláncra fűzni magát?Elszámoltatni, beszámoltatni, meg még majd meg meri mondani, hogy kivel lehet beszélni kivel nem?



A hét vicce.

2014. máj. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:
Szerintem meg az ,hogy kikkel /kikkel nem beszélget/nem beszélget teljesen azon múlik/nem múlik mivel ha egy öt éves kislánnyal beszélgetne/nem beszélgetne akkor nyilván nem akarna megcsalni de ha egy korabeli fiúval beszélget/nem beszélget aki olyanokat ír/nem ír akkor az teljesen más dolog SZERINTEM
2014. máj. 7. 20:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!