Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm nem hajlandó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem hajlandó megtenni azt értem, hogy nem beszél bizonyos személyekkel. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Hiába kértem már milliószor ,hogy koptassa le azokat akik nyomulnak rá stb nem hajlandó. Még én vagyok a hülye a nem normális túlreagálom stb. Dobni kéne? Mert ugye "ha még ennyit se" meg "mi lesz később" és hasonló gondolatok. Szerintetek?
2014. máj. 7. 19:52
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:

Szia bébim. :) Megtaláltam a kérdésed. ;)

Sokkal intelligensebb lett volna az a megoldás, ha nem tűnsz el és megbeszéljük ezt a problémát NÉGY SZEM KÖZT. Már értem miért nem írtál. :)


Szóval, ha már ilyen szépen összegyűltünk, hozzá tennék pár dolgot:

1. Megadtam a jelszavam, hogy lásd kivel mit beszélek. Nem Te kérted el tőlem, ÉN adtam oda önként, mert tudom mennyire fontos neked a bizalom miatt. Bár, Te soha nem bíztál bennem feltétel nélkül, mindig tennem kell valamit, hogy kiérdemeljem a bizalmad. És szerintem erre a bizalmatlanságra nem szolgáltam rá semmivel.

2. A fent említett személyekkel csak társalgok, de találkozót SOHA NEM SZERVEZEK. Nem tudom észrevetted-e. ;) És, ha erre kérnél, hogy ne találkozzak velük, akkor nem is találkoznék. Mindig véletlen futok össze velük, mert azonos a baráti társaságunk. De ez sem mondható, hogy sűrűn lenne. 3-4 havonta kb. De ez a "ne beszélgess velük, válassz, hogy ők vagy én, nem megtiltom, csak megkérlek, de vésd a szívedbe, hogy nem beszélsz velük többet" nekem kicsit sok!

3. A válaszaimból meg nem értem, hogy nem veszed le, hogy nem érdekelnek egyáltalán. Tőlem akármit írhatnak csak poénnak fogom fel. Hamarabb ismertem őket, mint Téged, mégsem volt soha semmi.

2014. máj. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
90%

Beszélget emberekkel akik fel akarják szedni. Na és? Akkor mi van? Ha ők fel akarják szedni, de a barátnőd nem megy bele semmi ilyenbe mert szeret téged, akkor miért zavar???


Vagy esetleg nem vagy eléggé férfi? Nem elégíted ki rendesen és félsz hogy lecserél? Nem bízol abban hogy képes vagy megtartani a barátnődet anélkül hogy bekorlátozod, nyomást gyakorolsz rá és hasonlók....


Felnőtt ember. Eldönti ő, hogy kivel tart kapcsolatot és kivel nem. Nincs jogod olyat kérni hogy ezzel és azzal ne beszéljen. Ha nem tetszik, nem kötelező vele járni és ennyi...


Egyébként zárójelben jegyzem meg, nem kellenek exek ahhoz hogy valaki megcsaljon. Épp elég a viselkedésed is akár... Vagy egy vad idegen...Csak szakadjon el a cérna a csajodnál a féltékenységi rohamaid miatt amik szánalmasak...


Én férjnél vagyok, de vannak pasi barátaim. Az egyikükkel volt szexuális kapcsolatom is. Mikor beszélgetünk, ő is szokott nosztalgiázni ír ezt azt..ha érted. De a férjem eléggé férfi ahhoz hogy bízzon magában, hogy nem kell nekem másik pasi, és bízzon bennem, hogy eléggé szeretem ahhoz hogy soha senkivel ne csaljam meg.


Neki is vannak lány barátai... Az egyik még be is próbálkozott nála az esküvőnk előtt. Volt hogy még utána is...De vissza lett utasítva. És nem kértem hogy ne beszéljen vele többet.


Bizalom. Vagy ha nem tudsz bízni akkor meg mint mondtam nem kell vele járni. Millió másik csaj van a világon. Bár ha jól sejtem mindet el fogod üldözni a beteges féltékenykedéseddel, és azzal a mániáddal hogy uralkodni akarsz rajtuk, ahogy a barátnőddel teszed.

2014. máj. 8. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

"volt nem egy lány ismerősöm, akiknek a kapcsolatok teljesen rendben van a pasijaikkal, de ilyen olyan ürügyekkel, hogy piás volt meg épp össze voltak veszve, simán félrekú rtak ezen nők. "


Ezen most jót röhögtem....ha rendben lett volna a kapcsolat akkor nem dugtak volna félre. Szóval nyilván volt valami gond. Leginkább az hogy nem voltak szerelmesek a pasijukba...max nem vallották be. Talán még maguknak sem. Persze kifogás mindig van...


Mert ha igazán szeretünk valakit akkor nincs megcsalás semmilyen formában. Tapasztalatból beszélek. Amikor én megcsaltam az egyik régebbi barátomat néhány csók erejéig, akkor jöttem rá hogy nem vagyok szerelmes, hiszen ha az lennék, nem tudtam volna ilyet tenni. A félrelépés 1 hónap kapcsolat után történt.


Amióta a férjemmel vagyok, 4 éve, már a gondolatától is undorodom, hogy más hozzám érjen , vagy megcsókoljon akár.... volt rá példa de határozott elutasításban volt része szegény srácnak. Volt amikor le akart fogni hogy megcsókolhasson, azért viszont már pofoztam...


Ez ilyen dolog. Ha igazi szerelem van, akkor kizárt hogy megcsalás legyen. Vagyis említett eseteidben nem voltak érzések. Ennyi a titok.

2014. máj. 8. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
41-es tényleg a csaj?:DD
2014. máj. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!