Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm nem hajlandó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem hajlandó megtenni azt értem, hogy nem beszél bizonyos személyekkel. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Hiába kértem már milliószor ,hogy koptassa le azokat akik nyomulnak rá stb nem hajlandó. Még én vagyok a hülye a nem normális túlreagálom stb. Dobni kéne? Mert ugye "ha még ennyit se" meg "mi lesz később" és hasonló gondolatok. Szerintetek?
2014. máj. 7. 19:52
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
Ha hazudozik, szakíts. Akkor attól sem marad hűséges, hogy néhány perverz bunkótól eltiltod.
2014. máj. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
25 Te egyetlen egyszer vetted a bátorságot, és megkérdezted a partneredtől, hogy hogy szeretné, ha szeretnéd őt?
2014. máj. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:

#29-esnek:

Nézd, lehet, hogy egósnak tűnik a srác valahol, de melyik embernek nincs egója? Melyik férfinek nincs természetes férfiúi mivolta? Nem kéri senki, hogy egy nő önként és dalolva verje magát rablánra, viszont szerintem valahol jogos elvárás az, ha már önként és dalolva lép kapcsolatba a sráccal, akkor viselkedjen ahhoz méltóan és ne csapongjon meg gyerekeskedjen jobbra-balra. Visszább lehet venni kicsit a női büszkeségből. Ahhoz, hogy ezt fent tartsd, úgy is kell viselkedi és példát mutatni, hogy te más nő vagy, mint a többi.

Csak megsúgok valamit. Mivel ti nők érzelmi lények vagytok, pár kedves szóra képesek vagytok a bugyitokat letolni egy idő után, akkor is, ha amúgy remek kapcsolatban éltek. Ismétlem, férfiak közt is vannak ilyenek. De nektek nőknek, elég, ha valaki vállán kisírhatjátok magatokat éppen megint egy hülyeség miatti problémátokat generálva és máris bennetek a másik f asz. Gondolkodjatok el!

2014. máj. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 Költőnő? ***** válasza:
40%

Figyelj kérdező.

Leírtam h nálam mi a tapasztalat. Ha én szeretek vkit és azzal akarok lenni, nekem tökmindegy, kivel beszélgetek. Volt, van is olyan haverom akinek csak csettintenem kéne, ennek ellenére bírom, de nem akarok tőle a világon semmit.

Nekem minden egyes párom tudta, h kik azok, de mert őszintén megbeszéltük; sosem volt konfliktus.

És jééé, nem mentem félre.

2014. máj. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
egyértelmű nem tisztel téged..én sem szeretem az ilyen játékokat, de ha játék akkor megmutatnám neki h jut az én fszomra is más egész könnyen, aztán lehetne összetörni.
2014. máj. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
Hát gyerekek, itt az egyik kartárs-nem nevezem nevén a gyereket-ismét megvillantotta privát, hogy intelligenciát és értelmet, illemtudást és egyéniséget nem lehet pénzen venni cimű hatalmas igazságot:D
2014. máj. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
36: mi a nickjének kezdőbetűje? :D
2014. máj. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:

Ha tudod, hogy rád gondoltam, miért kérded?



Ha más ismét próbáltad előadni és saját magad nevesíted, akkor, ám legyen. Te akartad:DD

2014. máj. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
már
2014. máj. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

Volt úgy,hogy az egyik exem fél év után írt nekem,teljesen ártalmatlanul,hogy mi újság velem.Én akkor visszaírtam,de azonnal elmondtam a páromnak,akit már ez is zavart(nem is tudom,ha nálatok ez van,hogy bírod.)és megkért,hogy többet ne beszéljek vele,mert nem szeretné.Mivel én szeretem a párom és fontos nekem,soha többet nem beszéltem azzal.

Én erre annyit tudok mondani,hogy nem szeret téged,ha ennyire semmibe vesz.

2014. máj. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!