Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye, hogy tapintatlan a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye, hogy tapintatlan a barátom?

Figyelt kérdés
Barátommal tervezgettük,hogy a következő hétvégén,vagy azután elmehetnénk strandolni.S mikor beszéltünk róla,hogy melyik lenne jó hely, közben egy-egy helyről eszébe jutottak sztorik, és elkezdte mesélni,hogy utoljára mikor ott voltak a haverjával miket csináltak. Pl napozott egy nagymellű nő melltartó nélkül és ők direkt sokszor elmentek előtte,hogy megnézzék.Vagy xy helyen volt egy olyan fürdőruhás nő,akinek alig takarta egy kis csík a p*náját,és azzal is milyen jól elvoltak. Meg ehhez hasonló sztorikat mesélt, és nekem meg elég kellemetlen volt.Miért mondja el nekem,milyen 'jó nőket 'bámultak meg?
2014. máj. 9. 21:28
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Vagy fordított esetben a férfiak nem érzékenyek az ilyesmire, pl ha a barátnőjük pucér férfiakról áradozna nekik?

Amúgy ő 18,én 17.

2014. máj. 9. 21:30
 2/14 anonim ***** válasza:
Játssza a nagyfiút...
2014. máj. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hatalmas bűnt követtek el...
2014. máj. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Paraszt volt a srác.

Ha esetleg szeretnél bosszút állni rajta, írj privit drága ;)

2014. máj. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
2.nem arról van szó,hogy hű, hogy mertek ilyet tenni...hanem hogy minek mondja ezt nekem?
2014. máj. 9. 21:33
 6/14 anonim ***** válasza:
Hmm, tényleg csak játssza a nagyfiút, mond meg neki, hogy nem akarod ezt hallani és csókolom.
2014. máj. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A barátom azt is elmondta, hogy hogyan ujjazta meg az előző kiszemeltjét... nálam az ilyen "apróbb" nős ügyek már fel sem tűnnek :D
2014. máj. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Rékcsi ***** válasza:

Akkor én egy mutáns ork troll vagyok (de nem nem vagyok gyulai), ha ezeken nem problémázok, hanem elkezdek röhögni, majd én is buta sztorikat kezdek mesélni :D

17/l

2014. máj. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Költőnő? ***** válasza:

hádde Te meg mé hallgatod, ha nem akarod? :)

van szád, nyisd ki :)

2014. máj. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
utána persze,hogy elmondtam,hogy ezt nem kellett volna, meg engem nem érdekel, s miért áradozik nekem más lányokról?Ekkor csak elhallgatott.
2014. máj. 9. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!