Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye, hogy tapintatlan a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye, hogy tapintatlan a barátom?

Figyelt kérdés
Barátommal tervezgettük,hogy a következő hétvégén,vagy azután elmehetnénk strandolni.S mikor beszéltünk róla,hogy melyik lenne jó hely, közben egy-egy helyről eszébe jutottak sztorik, és elkezdte mesélni,hogy utoljára mikor ott voltak a haverjával miket csináltak. Pl napozott egy nagymellű nő melltartó nélkül és ők direkt sokszor elmentek előtte,hogy megnézzék.Vagy xy helyen volt egy olyan fürdőruhás nő,akinek alig takarta egy kis csík a p*náját,és azzal is milyen jól elvoltak. Meg ehhez hasonló sztorikat mesélt, és nekem meg elég kellemetlen volt.Miért mondja el nekem,milyen 'jó nőket 'bámultak meg?
2014. máj. 9. 21:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
szerintem gyerekes. ok, hogy megnéz egy nagymellű nőt, de miért neked dicsekszik? szerintem bele sem gondolt, hogy neked ez kellemetlen lehet. de azért ne húzd fel magad ezen, nem akkora ügy :)
2014. máj. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
65%
Tudod a pasik nem nagyon szoktak olyanon elgondolkozni, hogy a másiknak vajon hogy eshet a mondandójuk vagy a cselekedetük... :D Ha csak egyszer csinálta ezt, akkor egy kis elbeszélgetés és nem fog többet erről beszélni esetleg.. :D
2014. máj. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
45%
Elég merev és problémázós egy csaj vagy... nekem az ilyenek fel sem tűnnek, nevetek rajta, és sztorizgatok én is. Ha ilyen fapina maradsz, nem sok jót jósolok neked. 23/N
2014. máj. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
látod, mit képzelsz, tűrj el a férfiaktól mindent, alázzanak csak meg lépten-nyomon, ez a sorsod.
2014. máj. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!