Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Harcoljak vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Harcoljak vagy felejtsem el őt örökre?

Figyelt kérdés
A volt párom akivel több éve szakítottunk. Annó 3 évet voltunk együtt, viharos kapcsolat volt. Hol nagyon boldogok voltunk hol martuk egymást. Igazi nagy betűs szerelem ugyanis több évvel a szakításunk után újra találkoztunk és csak öleltük egymást és sírtunk hogy miért kellett így alakulnia amikor annyira szeretjük egymást. Én gondolkodás nélkül újrakezdeném vele, Ő viszont fél. Próbált új életet kezdeni de boldogtalan, nálam keresi a boldogságot. Viszont lett egy "kényelmes" élete és úgy látszik ezt választotta. Ugyanakkor engem keres mert az a találkozás se jött volna létre, ő akarta. Engem szeret és mindig engem fog. De az érzelmi viharok miatt nem akarja már újrakezdeni velem. Viszont mindig felbukkan mert ugyanakkor hiányzik is neki az érzés. Én meg teljesen ki vagyok készülve. Mit tegyek? 27L
2014. máj. 11. 12:48
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Cselekedni nem volt lehetőség. Még túl fiatalok voltunk. Mire lehetett volna tönkrement a kapcsolatunk a sok veszekedés miatt. De nem hidegültünk el egymástól ez a furcsa. Annyira szeretjük egymást most is hogy órákig ülünk egy padon és nem érdekel ha hülyének néznek minket csak ott vagyunk összeölelkezve.
2014. máj. 11. 13:04
 12/23 anonim ***** válasza:
10 Ott lakik veled? ha beteg vagy rohan veled orvoshoz? bevásárol, hogy ne te eröltesd meg a kezed? ő cipekedik, hogy a több 100 méteren ne neked kelljen a több kilónyi cuccot vánszorogva hazacipelned? Ő törődik a szüleiddel, hogy ha kell besegít a kisöregeknek? ápol? gondoz téged?
2014. máj. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
10 Vagy egy héten 1-2-3 nap felugrik hozzád 2-3-4 órára? Jót szexeltek és lép tovább?
2014. máj. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Tudd, hogy mit csinálsz kislány 27 évesen pont a határán vagy bizonyos dolgoknak.
2014. máj. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
nem szexeltünk mióta szakítottunk. És igen amit leírtál azt mind megteszi. Cipekedik helyettem, mellettem volt amikor beteg voltam stb stb. Pont hogy a nehéz időszakokban van mindig mellettem. Ezért ilyen rohadt nehéz elengednem. Ha egy szemétláda lenne aki 1-2 órára felugrik szexelni akkor könnyebb lenne a döntés. De erről szó sincs.
2014. máj. 11. 13:10
 16/23 anonim ***** válasza:

15 Ha ez valóban így lenne, és nem egy hatalmas kamu lenne a kérdésed, akkor most ott lenne melletted, ott lakna veled, és nem a családjával töltené kellemesen a vasárnapi ebédet.


Erről ennyit:)

2014. máj. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Nem egy helyen lakunk. Azt nem tudom hol lenne most ha ott laknék én is vagy közelebb.
2014. máj. 11. 13:14
 18/23 anonim ***** válasza:

no mindegy. Mindenki úgy cseszi el az életét, ahogy akarja.

Én szóltam, a többi a te dolgod, felnőtt nő vagy.Csak akkor ne sirdogálj, mint a sok 30-as mostanság, hogy a magánytól kettőig nem lát, és két jó szóért már szétteszi a lábukat vadidegeneknek.

2014. máj. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Tudom hogy igazatok, van megfogadom a tanácsokat. De olyan nehéz újra és újra erőt gyűjteni hogy elküldjem. Már megtettem párszor. És valahogy a sors vagy nem tudom micsoda kicsoda is kibabrál velem mert mindig akkor bukkan fel amikor a legnagyobb szükségem van arra hogy mellettem legyen.
2014. máj. 11. 13:23
 20/23 anonim ***** válasza:
mondom: ne feledd, akinek te kellesz, az ott van melletted. Az zárja a másik életét, és elkezdi veled.mert nélküled nem teljes az élete, és veled akar megöregedni, kéz-a kézben.Jóban-rosszban.
2014. máj. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!