Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Harcoljak vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Harcoljak vagy felejtsem el őt örökre?

Figyelt kérdés
A volt párom akivel több éve szakítottunk. Annó 3 évet voltunk együtt, viharos kapcsolat volt. Hol nagyon boldogok voltunk hol martuk egymást. Igazi nagy betűs szerelem ugyanis több évvel a szakításunk után újra találkoztunk és csak öleltük egymást és sírtunk hogy miért kellett így alakulnia amikor annyira szeretjük egymást. Én gondolkodás nélkül újrakezdeném vele, Ő viszont fél. Próbált új életet kezdeni de boldogtalan, nálam keresi a boldogságot. Viszont lett egy "kényelmes" élete és úgy látszik ezt választotta. Ugyanakkor engem keres mert az a találkozás se jött volna létre, ő akarta. Engem szeret és mindig engem fog. De az érzelmi viharok miatt nem akarja már újrakezdeni velem. Viszont mindig felbukkan mert ugyanakkor hiányzik is neki az érzés. Én meg teljesen ki vagyok készülve. Mit tegyek? 27L
2014. máj. 11. 12:48
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
akár hány kg vagy:)
2014. máj. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Nagyon beindultál huncut szamuráj…amúgy az nem tűnt fel, hogy kérdező leírta, hogy nem egy városban laknak? Nyilván a pasinak nem egyszerű feladni az állását… Amúgy meg minek a határán van 27 évesen a kérdező??
2014. máj. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen kapcsolatom egy hölgyeménnyel. Nagyon viharos, de az az igazi lángoló szerelem. De el lett szúrva nagyon sok dologgal...


A végén ugyan ő szakított velem, de 2 hónap múlva azért ágyba bujtunk. Az érdekes az volt hogy annál felemelőbb érzés nincs a földön :D...


Csak utána.... azt a fájdalmat lenyelni?!, nagyon rossz volt.. utána hetekig/hónapokig nem voltam képes sem ismerkedni, sőt befordultam teljesen...



Aztán eldöntöttem még 1x ilyet nem csinálok, mert saját maga alatt vágtam a fát. Egyszerűen be*opattam saját magam...


26/F

2014. máj. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!