Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aszexuális vagyok nem érdekeln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aszexuális vagyok nem érdekelnek se a pasik se a lányok. Miért vagyok ilyen ridek az emberekhez? 26/L

Figyelt kérdés
2014. máj. 12. 19:06
1 2 3 4
 11/32 Brigi12344321 válasza:
0%
Attòl függ hogy hány éves vagy,mert ha 15 alatt vagy akkor nem annyira vèszes ez szerintem,mert utána már gáz...de az se baj ha fölötte vagy mert akkor ilyen vagy ...ez van nem fogsz tudni vele mit csinàlni
2014. máj. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
68%
Ott van, hogy 26/L...
2014. máj. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
4%
Mert kislány korodban vagy az apád, vagy a nagybátyád -esetleg mindkettő- fajtalankodott Veled és emiatt megutáltad a szex minden formáját! Ennyi!
2014. máj. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Ha te így jól érzed magad,akkor nem gond kérdező.
2014. máj. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 WheneverYouWant ***** válasza:
0%
Eddig úgy látom számtalan hasznos választ kaptál XD Kész vicc hogy minek írnak az ilyenek... Én úgy veszem észre a kérdésből hogy nem tetszik ez neked/nem jól van így/változtatni akarsz rajta. Ha még nem próbáltad soha akkor fogalmad sem lehet hogy mit nem szeretsz vagy mi nem érdekel. Ne úgy fogd fel a szexet hogy az örömszerzés magadnak...Rengeteg kapcsolatban van úgy hogy az egyik fél nem élvezi mégis csinálják.. hogy miért? AZÉRT hogy a másiknak örömöt okozzon MERT szereti Azért! És ha már kipróbáltad akkor gondolkodj hogy abból a millió egyezer féle módjából a szexnek Tényleg nem tetszik semmi??? Ténylweg nem tudnád senkivel sem elképzelni? Én ezt egyszerűen meg sem tudom érteni...
2014. máj. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

Tudjátok végigolvastam mindegyikőtöknek a véleményét,és eléggé elvagyok keseredve hogy ti embernek tartjátok magatokat,nem gondoltok bele más ember helyzetébe,csak is kizárólag saját magatokat részesítitek előnybe hogy nektek milyen tapasztalataitok volt,de feltenném a kérdést mindegyikőtöknek Igaz szerelem által volt barátnőtök? Vagy szerintetek mi az értelme egy testi kapcsolatnak szerelem nélkül? hmm? Megmondom semmi,miért is azért mert az időtöket pazaroljátok olyan emberre akit nem szerettek miközben azt akit igazán szeretni tudnátok lehet hogy épp mellettetek megy el,vagy nem is keresitek.

Én Aszexuális vagyok mert én már inkább undort érzek a mai emberek iránt ,és mert szerelem nélkül nincs és soha nem lesz igazán értelme egy kapcsolatnak.

2014. máj. 12. 22:47
 17/32 anonim ***** válasza:
0%

A kérdésemre még mindig nem válaszoltál... --> # 8


Voltál-e már orvosnál és ki állapította meg nálad azt, hogy te aszexuális vagy?


A hozzászólásod alapján mélyebben vannak nálad a probléma gyökerei. Ez inkább aszociális, vagy antiszociális személyiségzavarnak tűnik. Nem bántalak a kérdésemmel, csak kíváncsi vagyok és segíteni szeretnék.


A kapcsolataimról és az életemről én is tudnék ódákat zengeni, de nem akarok senkit sem untatni vele.


Szóval?

2014. máj. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Utolsó: Vazze, mit kéne ezen megállapítani???

Bár lehet, hogy a kérdező tényleg rosszul kategorizálja magát a leírtak alapján, de attól még az van, amit érez.

Ásd el magad...mostanában láttam ilyen kontárválaszokat kiírni, valaki elolvasta az atkinsont és nagyon janinak érzi magát...

2014. máj. 13. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
2014. máj. 13. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

# 18:

Nem kategorizálni kell, hanem egyáltalán megállapítani, hogy valóban ez a baja-e. Ha pedig nem ez a problémája, akkor mi és hogyan lehetne meggyógyítani; mert ha valaki aszexuális, akkor azt tudtommal nem lehet helyrerakni.


Ha más a probléma forrása, akkor pedig meggyógyulhat és élvezheti ő is az életet, ha akarja.

2014. máj. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!