Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aszexuális vagyok nem érdekeln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aszexuális vagyok nem érdekelnek se a pasik se a lányok. Miért vagyok ilyen ridek az emberekhez? 26/L

Figyelt kérdés
2014. máj. 12. 19:06
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
75%

Nos, ez nem éppen segítség volt...szerintem. Arról viszont senki nem tehet, mit élvez, mit nem. Miért ne lenne természetes? Ki mondta, hogy mindenkinek szexelni kell? Ha mindenki csinálná, azt még a bolygónk se bírná el, mert még több ember lenne... így is van elég. Bizonyára azért alakult ki így, hogy ne csak heterok legyenek, mert nem az a természetes csak, ha nő és férfi között van kapcsolat csupán, és nem mind akar szexelni. Ezt csak az emberek beszélik már csak bele az egészbe, és egyre jobban szexorientált lesz a világ. Nem kellene mindenhol a szexet nyomatni, gondolok itt arra, hogy a TV ezzel van tele, amit néznek gyerekek is, az emberek csak erre tudnak gondolni, erről beszélnek mindenhol, ezzel van tele a nyomtatott média is, ami szintén gyerek kezébe juthat. Nekem már ez sem tetszik az egészben.

Amúgy meg NEM mi találtuk ki, hogy aszexuálisok vagyunk, ez egy nagy marhaság. Ha meg hidegen hagy, akkor minek írsz még ide??? És én egyáltalán nem siránkozom azon, hogy nem vonzódom senkihez, mert már nem egyszer ismételtem el, hogy engem ez hidegen hagy. Arról meg nem tehetek szintén, hogy attól lehetek szerelmes, és nagyon fáj a dolog. Nem az a bajom, hogy aszexuális vagyok, és nem lehet az enyém, mert nem is akarom, hogy az enyém legyen. Az a bajom, HOGY KEDVELEM, pedig NEM kellene, mert ő nem aszexuális.

Különben meg akkor te is beskatulyázod saját magad, úgy mint heteroszexuális...mert rólad ki mondta tényleg, hogy az vagy? Gondolom, senki, csakis te magad.

Nem biztos, hogy az aki kövér, az tehet erről. Lehet betegség is vagy genetika, amiről nem tehet, és lehet, hogy fogyni akar, de nem tud. Lehet azért is kövér valaki, mert gyógyszert szed valamilyen betegsége miatt. Ezért nem is szép dolog bántani anélkül valakit, akit nem is ismerünk. Az agyvérzésnek meg mi köze van a kövérséghez?? Esetleg szívinfarktust kaphat valaki ezért, de nem agyvérzést.

De szerintem egy kövér ember sem árt se neked, se másnak, épp úgy, mint egy aszexuális sem, és nem lesz neked rossz attól, mert valaki az.

Azt nem tudom, más miért nevezi magát aszexuálisnak. Csak mert "trendi" lenne, vagy tényleg az-e, de nem hiszem, hogy hiába. Én azonban tudom, hogy nem azért nevezem magam annak, mert mondjuk ez olyan jó móka, mert miért lenne az? Semmi értelme nem lenne azt állítani, hogy az vagyok, ha nem is. Nem mondom azt sem, hogy leszbikus vagyok, mert éppenséggel nem vagyok az. Tehát nem értem, minek kötnek bele már ebbe is... Én sem értek meg nagyon sok mindent, ez van. Egyébként meg nem "manapság" kezdtem el magam aszexuálisnak hívni, már öt évvel ezelőtt is sejtettem, hogy az vagyok. Azóta pedig ez nem változott, vagyis csak annyira, hogy egyre jobban biztos a dolog. That's all...

2014. máj. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Csak maga a sex nem érdekel, vagy maga a párkapcsolat, szerelem? Ha az első akkor aszexuális vagy, ha a második akkor aromantikus. Ha pedig se a szerelem, se a sex nem vonz, akkor valószínűleg mindkettő. Az h miért alakul ki ilyen embereknél nem tudni. Szakemberek is csak találgatnak, h talán valami gyerekkori trauma lehet, vagy már így született az illető, de erről nincsen hivatalos álláspont. Emberek többsége ezért nem is tudja h mi ez és sokan ezért nem is hiszik el h létezik ilyen.
2015. máj. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!