Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyiket választanátok inkább,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanátok inkább, fiúk: kövér, de nagyon szép arcú lányt, vagy jó alakú, de nagyon csúnya arcú lányt?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy amúgy mindkettő ápolt és igényes, adnak magukra és normálisan öltözködnek.


Melyikkel járnátok inkább?

Egy kövér, husis testű lánnyal, akinek tényleg gyönyörű, bájos arca van?

Vagy egy tökéletes alakú, karcsú, csinos testű lánnyal, akinek viszont nagyon, nagyon csúnya arca van?



2014. máj. 14. 17:47
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
91%
Miért számít ennyire a külső? :( Én lány vagyok, szóval egyikkel se járnék, de ha fiú lennék, akkor azzal, akivel szívesebben vagyok, és nem ítélném el csak azért, mert csúnya az arca :( az nem minden...
2014. máj. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
32%

egyiket sem. am kövért semmiképp sem, mert annak az arca is zsíros, nem lehet szép!

a jó testűnek meg papírzacsit a fejére, aztán mehet a menet!

de járni olyannal, aki nem tetszik? KIZÁRT!

2014. máj. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
27%
Nő vagyok, és még életemben nem láttam szép arcú, kövér lányt/nőt, pedig én is a Föld nevű bolygón élek. A Miss Röfi arc nem lehet szép!
2014. máj. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Inkább a karcsút választanám:)

23f

2014. máj. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Nem minden kövér lánynak zsíros az arca.

Pl. ilyesmi típusú kövér lányra gondoltam:


1) [link]


2) [link]


3) [link]


4) [link]


5) [link]


6) [link]


7) [link]


8) [link]

2014. máj. 16. 22:23
 16/26 anonim ***** válasza:
49%
Mindegyik hölgyön láthatólag egy team foglalkozott, hogy ilyen kép sikerüljön róluk (sminkes, fodrász, profi fotós, és retus, retus, retus). Sima utcáról elkapott jól sikerült fotót nem tudnál mutatni szép arcú?! molett lányról?
2014. máj. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Nekem az arc fontosabb, de most nem mindegy hogy kövér vag husi mert nem ugyanaz
2014. máj. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
44%

én a teltet szeretem, szóval ami neked kövér, az valószínű az ideálom, tehát akkor ez előbbivel

sovány és csúnya arcú kizárva

2014. máj. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Mivel nem csak ez a két választási lehetőség létezik, így egyiket sem, de tegyük fel hogy előáll egy ilyen teljesen természetellenes és valószínűtlen helyzet, akkor az okosabbat választanám.
2014. máj. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
90%

A legtöbb kép ki van retusálva. Az összesen van egy kiló smink. Ebben a formában a ronda fejűről is születhetnek modell képek.

Amúgy az választanám amelyik eszesebb és humoros.

2014. máj. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!