Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyiket választanátok inkább,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanátok inkább, fiúk: kövér, de nagyon szép arcú lányt, vagy jó alakú, de nagyon csúnya arcú lányt?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy amúgy mindkettő ápolt és igényes, adnak magukra és normálisan öltözködnek.


Melyikkel járnátok inkább?

Egy kövér, husis testű lánnyal, akinek tényleg gyönyörű, bájos arca van?

Vagy egy tökéletes alakú, karcsú, csinos testű lánnyal, akinek viszont nagyon, nagyon csúnya arca van?



2014. máj. 14. 17:47
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Egyiket se. :)


Akit választok, az tetsszen nekem és ne csak részei.

2014. máj. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Pl. akkor itt van egy kövér, de szép arcú lány:

[link]


[link]


Arc (ugyanaz a csaj, csak portrén):

[link]

2014. jún. 4. 09:16
 23/26 Beviz Elek ***** válasza:
Egyik sem
2014. jún. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Ha van rajta egy kis felesleg, akkor nem lehet elhízott arca viszont ha nagyon husi akkor valóban az arca is elhízott, amit már kevés ember részesíteni elônyben ;)
2014. jún. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
70%

"tökéletes alakú, karcsú"

most akkor döntsd el: tökéletes vagy karcsú? :D

mert nekem a teltebb lányok lehetnek tökéletesek :) simán csak jobban bejönnek de nálam az arc ami nagyon fontos egy lányon, nem érdekel a melle a feneke, egy gyönyörű arcú lány mosolya simán szerelembe tud ejteni (amit az én szemem annak tart más véleménye nem érdekel), de tök mind1 mennyire szép ha nincsenek meg azok a belső értékek amire szükségem van!

talán a karcsú, nem olyan szép arcú lány akkor lenne esélyes ha a belső értékei megfelelnének, de ha egy lány őszintén mosolyog akkor az nagyon megszépíti!

2014. jún. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
34%

Mindenféleképpen a duci szép arcút választanám. Nekem a husi az ideál, több ilyen barátnőm volt már. Szexik, gyönyörűek és értelmesek. A deszka mell nélküli csajokkal meg játszanak az ecsetfejűek.


27/F

2015. júl. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!