Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, van egy nagyon kedves fiúbarátom. Nem akarunk egymástól semmit. Nekem van barátom neki lett nemrég barátnője. Ettől független egész sokat lógunk együtt. A barátnője kitalálta hogy féltékeny rám és választás elé állította a srácot, hogy vagy nem találkozik velem vagy szakít vele. A srác megmondta neki hogy nem fogja velem megszakítani a kapcsolatot szóval ha nem tetszik a csajnak el lehet menni, ne mondja meg kivel barátkozhat főleg hogy nem adott okot a féltékenykedésre. Együtt maradtak a lány megértette. Ez hogy így kiállt mellettem úgy mond nem jelenti azt hogy tetszem neki ugye? Ti mit tennétek ilyen szituációban? megszakítanátok a kapcsolatot a baráttal vagy összevesznétek rajta a párotokkal?
2014. máj. 14. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy tetszel neki valamennyire.
2014. máj. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én megszakítanám a kapcsolatot a baráttal.


Ha van egy párom, akkor nekem ő a legfontosabb. Egy harmadik személy miatt (aki csak a "barátom") nem hoznám a páromat olyan kellemetlen és megalázó szituációba, hogy válasszon: vagy elfogadja, hogy kívüle mással is jóban vagyok és lógok, vagy mehet a francba...

Ebből is látszik, hogy a pasinak te vagy a fontosabb.


Szóval a pasi egy hülye, mert érezteti a barátnőjével, hogy semmibe veszi.

A barátnője is hülye, mert nincs benne büszkeség, hogy ezért besértődjön.

És te sem vagy százas, már bocs, mert a barátnőjét negatív kontextusba állítod, amikor itt egyedül neki lenne joga megsértődni. Mi ez, hogy "kitalálta", hogy féltékeny? Még jó, hogy féltékeny! Ez a természetes reakció ilyen helyzetben, ha nem tudnád.


Bocsi, de a leírásod alapján (hogy a valóság mi, azt nem tudom, lehet, én látom rosszul) elég gázak vagytok mindannyian.

2014. máj. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom ha én összejövök egy sráccal akinek már kialakult egy baráti köre sok-sok év alatt, nekem nem lenne pofám azt mondani hogy akkor most minden lány barátoddal szakítsd meg a kapcsolatot mert nem tetszik hogy velük lógsz. Bízom benne annyira hogy nem dug félre. Pedig csak hétvégente tudunk találkozni és egyetemen azzal találkozik akivel akar... De lehet én vagyok a furcsa hogy ez engem felháborít... Úgymond én voltam "előbb" engem ismer régebb óta, jön egy új ember és azt mondja hogy oké akkor vele nem találkozhatsz többet? :D

Szerintem te gondolkodsz furcsán de rendben elfogadom a véleményed.

2014. máj. 14. 18:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Értem, amit mondasz, így, hogy másképp írod le, érthető is, amit gondolsz :D


Én csak azt írtam, hogy nem szép dolog szerintem egy pasinak a barátnőjét választás elé állítani egy csaj barát miatt.

A csaj barátnak pedig nem szép hülyének nézni a pasi barátnőjét, mert féltékenykedik. Mert ilyen esetben a féltékenykedés normális dolog.


Persze az nem normális, ha olyanokra féltékenykedik, akikkel évek óta baráti viszonyban áll a pasija. Ezt nem írtad eddig, úgyhogy nem tudtam. Így viszont neked is igazad van :D

2014. máj. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem a pasi állította választás elé először hanem a barátnő (hogy vagy ő vagy a haver barátnő). Erre érthető a srác reakciója szerintem
2014. máj. 14. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!