Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez jó kezdésnek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó kezdésnek? Csajok ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik.

Kocsival szoktunk (eddig 3x-4x) egymással szembe menni én nézem őt és ő is mindíg néz engem.

Találkoztunk már a boltban is 2x de nem szóltunk egymáshoz csak szemeztünk.

Kiderítettem hol lakik.

Arra gondoltam hogy viszek neki egy tábla csokit és drótból készített virágot. (amit én csináltam)

Szerintetek ez jó ötlet?

Csajok ti hogy reagálnátok (ha tetszene egy pasi de csak ritkán látnátok egymást) ha egyik reggel a postaládában találnátok ezeket a dolgokat egy rövid üzenettel?


2014. máj. 14. 19:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem túl sok így elsőre
2014. máj. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mondjuk először talán meg kellene szólítani....

Mi van emberek, ennyire nem megy a kommunikáció....? Siralmas, hogy néha miket olvasni itt...

2014. máj. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
igen kissé sok , én azt tanácsolnám ha még egyszer összefuttok akkor köszönj neki próbálj beszélgetni vele és akkor jöhet az amit leírtál mikor már kicsit megismertétek egymást
2014. máj. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Èn örülnék neki :-) de ha annyira szemeztek hozzá is szòlhatsz hogy hello :-)
2014. máj. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Elég a csoki, a virág majd a következő lépés lehet, sztem. :)
2014. máj. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én ha örülnék is neki picit megijednik, hogy egy vadidegen ajándékokat ad...:DD Szóval szerintem is sok.
2014. máj. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Tudom hogy meg kellene szólítani de nem akarom elbaszni még véletlenül se.

Úgy gondoltam hogy elviszem ezt a kis ajándékot és mikor legközelebb találkozunk akkor szólítom meg és már meg van a kezdő téma legalább...

A többi az majd jön úgyis.

2014. máj. 14. 19:42
 8/13 anonim ***** válasza:
Tudni fogja a lány hogy az tőled van a csoki meg a virág?
2014. máj. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Fú, szerintem is inkább szólítsd meg.. Nem mindenki van így vele, de én például félnék olyan emberhez szólni, akivel párszor összefutottam az utcán, és erre kiderítette, hol lakom..
2014. máj. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen tudni fogja.
2014. máj. 15. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!