Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, ti mit éreznéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, ti mit éreznétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
mit éreznétek, ha a barátod azt mondaná, hogy kár, hogy nem találkoztatok egy hete (elutazott rokonokhoz), de lesz még sokkal rosszabb is, és ő nem fog kikészülni, ha nem lát hosszabb ideig, mert neki más az értékrendje? engem ez nagyon megbántott...
2009. dec. 29. 00:00
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
nem készültem vagy borultam ki, ennyire hisztis még én sem vagyok. csak mondtam neki, hogy hiányzik, és hogy kicsit rossz belegondolni, hogy még kb 2-3 hétig alig fogom látni, mert vizsgaidőszaka lesz és tanulnia kell.
2009. dec. 29. 00:18
 12/18 anonim ***** válasza:

A vizsgaidőszak hülye kifogás. Nekem is az van és nem is vagyok a legjobb tanuló, mégis tudok mellett időt szakítani a barátnőmre, még ha nem is sokat.


Az értékrendes hülyeségére nem tudok mit mondani. Ha meg te vagy az egyetlen tartópillére, az sem jó. Ha azt mondja, hogy őt nem zavarja, hogy nem lát, akkor ebben egyébként kételkedek. Csak sajnáltatni akarja magát, vagy mittudomén, de valszeg már nem húzzátok sokáig, ha ilyeneket csinál.

2009. dec. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Vizsgaidőszak... baszter... egész évbe mit csinált ? nem 1 hét alatt kéne tanulni. Nehogy már reggeltől estig a könyv mellett ülne, csak ugye jó kifogás sose rossz.
2009. dec. 29. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ez a csávó mankónak használ, ráadásul az egyetlennek, és még bőr is van a pofáján ilyeneket mondani. 00:11-nek igaza van:-)
2009. dec. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
ezt nekem is mondták ma'r >.<
2009. dec. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
azért nem mondanám, hogy mankónak használ, mert ezeket sosem ismerné el... de én meg tudom, mert ismerem annyira. még a kapcsolatunk elején, 1-2 hónap együttlét után szakítottam vele egy hónapra... azalatt is volt, hogy felhívott részegen, mindig keresett és folyton veszekedtünk. a legjobb barátja mesélte, hogy csomót feküdt az ágyon és bámulta a plafont és semmi kedve nem volt semmihez. szóval ha ez kikészítette, akkor valószínűleg most is megviselné... és azért gondolom, hogy jobb bánásmódot érdemelnék, mert az ember nem dobja csak úgy el büszkeségből azt, aki fontos neki... legalábbis normál esetben.
2009. dec. 29. 11:52
 17/18 anonim ***** válasza:

"azért nem mondanám, hogy mankónak használ, mert ezeket sosem ismerné el"

Ez neked mit bizonyít? Az ember nem úgy használ mankónak mást hogy tud róla. Max nagyon kevés esetben.

Az a kérdés magad felé, hogy akarsz e egész életedben megalázott és nélkülözhető lenni csak azért mert van egy pasi aki rád támaszkodik, és sajnálod kidobni? Te döntöd el és te vállalod a következményeket.

2009. dec. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
nem sajnálom kidobni, pontosabban sajnálom, de nem azért, mert milyen rossz szegénynek, hanem mert szeretem, és mert nekem is szar lenne nélküle. de nem valószínű, hogy ő életem társa, szóval egész életemre nyilván nem kerülök "rabszolgasorba":)
2009. dec. 30. 10:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!