Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes bizalmat adni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes bizalmat adni egy olyan embernek, akinek nagyon csúnya a múltja?

Figyelt kérdés

Én se vagyok egy szent, csaltam már meg barátomat, meg egyébként is vannak dolgaim, amikre nem vagyok büszke..

De hozzá képest semmiség... Két kapcsolata volt, másfél évesek, az elsőnél a barátnője megcsalta, majd később ő is a barátnőjét.

A második kapcsolata pedig nem szerelemmel kezdődött, és eléggé csúnyán elbánt azzal a lánnyal...

Az elmúlt 2-3 évben pedig nem akart kapcsolatot, csak szex volt mindenkivel.

Tudom, hogy ez szörnyen hangzik, és ha részletezném a dolgokat, akkor meg főleg.. de mégis valahogy úgy érzem, hogy megbízhatok benne. Nem vagyok az a lány, aki majd megváltja a világot és más embert farag belőle, de most látom rajta, hogy őszintén szerelmes.

Tudja ő is, hogy nagyon nehéz lehet bízni benne, de mindenről beszámol, a múltjáról is ő mondott el mindent, látom rajta, hogy szeretne jobb ember lenni... nem megy nélkülem sehova, megadta minden jelszavát, és amúgy is gyakorlatilag folyton együtt vagyunk... (nem ellenőrizgetem egyébként, és ezeket nem én kértem tőle). Látom rajta, hogy nagyon szeretné bizonyítani, hogy bízhatok benne, de nehéz ügy...

22L


2014. máj. 21. 00:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Bocs, de számomra ez a "csak szex volt mindenkivel, mert nem akart kapcsolatot" arra utal, hogy neki ez simán megy, érzelmek nélkül, úgyhogy sztem megcsal majd téged is. Majd azzal menti magát, hogy Téged szeret, az meg csak szex volt, vágyott egy kis változatosságra…Az meg, hogy csúnyán elbánt a másodikkal megmutatja, hogy leszarja, mi van másokkal, csak a saját igényei érdeklik.
2014. máj. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Azért mikor megcsalják az embert, az nagyon szíven tud ütni mindenkit. Bennem egy világ omlott össze. ! év után még mindig nem tudok 100% megbízni a barátnőmben. Pedig szeretem.

Viszont miután megcsaltak én se néztem se embert se istent.

Tettem, ami jól esett.


Ha ezt ő mondta el neked, szerintem van értelme. Hiszen őszinte volt. Ha mástól tudod, akkor neked kell dönteni.

2014. máj. 21. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Mindent ő mondott el.

Én igazából attól tartok, hogy mivel az elmúlt éveiben csak ilyen felszínes dolgokban volt része, gondolom eléggé megszokta már, hogy minden csajhoz így álljon hozzá és nem jelent nehézséget, hogy szexig jusson valakivel.

Nem tudatosan csalna meg szerintem, hanem csak szimplán megszokásból, vagy nem is tudom mi erre a jó szó. Szóval lehet, hogy nem érezné a súlyát, úgy értem.

Bár elmondása szerint, mikor a 2. kapcsolatának vége lett, azóta is gyűlöli magát ezért, és megfogadta magának, hogy soha senkit nem csal meg, és addig nem kezd többé kapcsolatba senkivel, amíg nem biztos benne teljesen, hogy szerelmes és hűséges lenne.

Tudom, hogy ezt komolyan mondja, és mikor mondtam neki, hogy így se érzem azt, hogy megbízhatok benne, és félek hogy sose tudnám eléggé közel engedni magamhoz, akkor még sírt is... szóval látom, hogy eléggé a szívére veszi a dolgot, de attól még szerintem megtenné..és tényleg ez a bajom ezzel, hogy nem is feltétlen hiányérzetből vagy direkt, csak azért, mert már megszokta, hogy mindenkivel így ismerkedjen...

2014. máj. 21. 02:59
 14/15 anonim ***** válasza:
Csak akkor kezdj vele ha van akkora tartásod (és nem vagy kapcsolatfüggő!) hogy szerelem ellenére is amint átlépi a határt és bánt, legyél képes AZONNAL kihajítani a fenébe és vissza se nézni. Te tudod mennyire vagy képes határozott lenni és észérvekre hallgatni érzelmek helyett ilyes szitukban, ha nem, akkor szerintem nem érdemes leállni ilyen arccal.
2014. máj. 21. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
1 év múlva találkozunk ugyanitt. ;)
2014. máj. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!