Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Életem legnagyobb szerelmét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életem legnagyobb szerelmét hogy tudom elfelejteni? 1 éve nem bírom, az öngyilkosság határán vagyok. Még mindig beszélünk meg néha találkozunk. Nem akarok találkozni vele, de reménykedem mindig hátha.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem lenne megoldás a halál, de nem bírom tovább ezt... szeretném újból átölelni, megcsókolni.. de nem lehet... a munkám miatt hagyott el... bármit megtettem volna, hogy ne menjen el... az életemet adnám érte... de adjam is... nem tudom, mit várok.. végső elkeseredésemben írok itt. Barátok, család szerint el kellene felejtenem, de nem megy... HOGYAN?
2014. máj. 21. 21:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
46%
Kemény eset, de muszáj lesz mást keresni idővel elfelejted.Ha nem hát öld meg magad.
2014. máj. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
11-es, te egy féreg vagy. Ilyet nem mondhatsz senkinek.
2014. máj. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Hasonló helyzetben voltam mint te. Én is beszélgettem az exemel mikor szakitltunk meg találkoztunk, egyszer összevesztem vele azóta nem beszeltem vele! Igen pokoli volt nagyon fájt én is tervezgetem a halálom! Eből elviselni 3 évet, mivel kb annyi idő kellet nekem ahhoz, hogy elfelejtsem és tullepjek rajza :/ de sikerült és utána még 4 évig nem volt senkim ami még pluszban megviselt, de most pár honapja újra lett! :$

Azt mondom, hogy örülök, hogy akkor szenvedtem, mert ha akkor meg öltem volna magam most nem lenne részem a különfajta csodakbol amit egy kapcsolat nyújthat!


Ne ad fel inkább adj magadnak még egy esélyt, és kezd el élni!! ;)

2014. máj. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Egy emberért sem éri meg halni. Legalábbis nem így..
2014. máj. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!