Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, elhagynátok a pasitoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, elhagynátok a pasitokat, ha nem lenne vele jó a szex?

Figyelt kérdés
2014. máj. 24. 22:14
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
87%
Nem, mert megrögzött romantikus vagyok, és hiszem, hogy mindenre van megoldás.
2014. máj. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
62%
Nem sokára uborka szezon, csajszik!
2014. máj. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Hú, ez is beugrott, mint lehetőség de ez sokkal rosszabb mint a szakítás!


- hogy megcsal de csak a szexért!

2014. máj. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Attól függ mi a probléma, és ő hogy áll hozzá. Ha úgy mint sok pasi, hogy büszkeségből nem beszél róla és a szőnyeg alá söpri akkor minden további nélkül elhagynám. Ha látom rajta hogy változtatni akar, akkor türelmes lennék és ha ésszerű időn belül (ez mindenkinek más) látok esélyt a változásra maradnék. És közbe mnden támogatást megadnék neki.
2014. jún. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Volt egy srác, 2 évig halál szerelmes voltam belé, de nem voltunk együtt, nem is tudta, hogy mi van. Majd összejöttünk, szerelmet vallott, minden klappolt...az első szexig. Annyira kiábrándító volt, hogy nem tudtam sokáig tolerálni. Próbáltam neki "segiteni", de gáz volt az egész, igy pár hét után szakítottunk. Rendesen kiábrándultam belőle.
2014. jún. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
átgondolnám, próbálkoznék párszor. aztán el.
2014. jún. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem igen. Az,h rossz a szex hamar kiderul szoval meg bele se zugnek a pasiba. Ha esetleg meg is szerelmes lennek bele akkor megprobalnek javitani a dolgokon. De ha nem tudnek akkor egy ido utan szerintem tonkre menne a kapcsolat es a folytonos csalodastol kiszeretnek belole. Egy kapcsolatnak igenis fontos resze a szex. Nem a legfontosabb, de fontos
2014. jún. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
65%
Soha.. Próbálnék javítani
2014. jún. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
73%

Azért itt látszik,hogy némelyik emberben annyira dominálnak az érzések,mint egy darab fában.Kiábrándító ezeket olvasni.

" Az,h rossz a szex hamar kiderul szoval meg bele se zugnek a pasiba"

Fűvel-fával kategória.


Mondom ezt férfiként.

2014. jún. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

A volt feleségem erre való hivatkozással hagyott el. Akkor lassan már egy éve nem volt köztünk szex.

Aztán kiderült, hogy csak velem, 2 másik pasival csalt. Persze az is az én hibám volt.

2014. jún. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!