Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, elhagynátok a pasitoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, elhagynátok a pasitokat, ha nem lenne vele jó a szex?

Figyelt kérdés
2014. máj. 24. 22:14
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
10%

Nem hagynám el. Régebben elhagytam volna, de már sokat csalódtam azokban, akik jók az ágyban. :(

1. Akivel nem jó a szex (pl. túl kicsi volt neki), az hűséges volt hozzám.

2. Akivel jó volt a szex, az megcsalt fűvel-fával.

2014. jún. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 kolosszus22 ***** válasza:

Szerintem ezt hosszú távon senki nem bírná, ha nem megy se így-se úgy akkor jobban járhat mindenki mással.

27F

2014. jún. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valaki jó az ágyban az nem feltétlen jelenti azt, hogy meg fog csalni 7 nap múlva, jaj, jaj, jaaajj... Megint valaki olyan okosTALAN osztja az észt aki nem okos hanem HASZONtalan!
2014. júl. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
21%
Jo ez az oldal, mert megerosit abban, hogy a nok ribik.
2014. szept. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
12%

Aki szerint r1banc az, aki elhagyná, próbálja ki, h a farokverést (mert h nőhöz nem juttok, arra a nyakamat teszem) félúton abbahagyja és elkezd mondjuk mosogatni helyette! Meddig bírnátok?

A kérdésre válaszolva: igen, mint a sicc, nem vagyok mazochista.

2014. szept. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Én nem hagytam el..de ráment a kapcsolatunk, arra, hogy én nem kívántam úgy mint az elején, végül ő csalt meg, és ő lépett ki. Mai eszemmel már elhagynám, de akkor hűséges voltam, és próbáltam erőltetni a dolgot, hogy együtt maradjunk..
2014. okt. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Akik nem voltak ilyen helyzetben, könnyen áradoznak, hogy márpedig kitartanának. De a rossz szex előbb-utóbb megteszi a hatását. Igenis van olyan, hogy bármennyire kötődünk egy emberhez, a kémia nem működik köztünk. És ezen nem lehet változtatni. Én 3 évig voltam együtt olyan sráccal, akivel nem élveztem a szexet. Voltunk szexuálpszichológusnál, kipróbáltunk csomó mindent, nem ment. Végül elhidegültünk egymástól, és vége lett. Az önbizalmamat is bőven lerombolta, mert azt hittem, az én hibám... de aztán másokkal már élveztem, és rájöttem, hogy egyikünk hibája sem volt. Egyszerűen nem passzoltunk egymáshoz. Az lett volna a hiba, ha tovább húzzuk a dolgot, ahelyett, hogy mással lennénk boldogok. A jó szex önmagában persze nem összetartó erő egy kapcsolathoz, de ha azon a téren gondok vannak, az hosszabb távon kiterjed minden másra is.


25/l

2014. dec. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!