Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Megcsaltam a párom!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Megcsaltam a párom! Nagyon bánt, de nem hiszem, hogy attól jobb lenne, ha tudna róla. Elmúlik ez az érzés valaha?

Figyelt kérdés
Lelkiismeret-furdalásom van. Nem akartam őt megbántani, és már százszor megbántam, amit tettem. Körülbelül mennyi idő kell ahhoz, hogy ez elmúljon bennem?
2014. máj. 25. 20:05
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
a párod nincs melletted és nem figyel eléggé rád. hibás vagy te is, ezt csak a kapcsolat befejezésével oldhatod meg. nem verheted át, ha máshoz fűznek erős érzelmek
2014. máj. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
sokkal jobban fogod magad érezni ha elmondod neki, hidd el. ha képes voltál megtenni a harmadikkal, az erős bizonyíték arra hogy nem elég neked a mostani párkapcsolatod
2014. máj. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

csak kötődsz és félsz a szakítástól


ez nem szerelem

2014. máj. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Remélem soha! :D
2014. máj. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
24%
Eszedbe ne jusson elmondani!!!! Soha. Megtörtén, megbántad. Mindenki csinál hülyeséget.
2014. máj. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
nem mindenki csinál.
2014. máj. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem meg igenis mindenki csinál. Vagy te tán tökéletes vagy, soha nem tettél olyat, amit megbántál? Jó neked...csak nem hiszem.
2014. máj. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

kapcsolatban megcsalást, csókot? soha


30+F

2014. máj. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
nem mindenki csinál ilyet, képzeld csak el.
2014. máj. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
46%
Nem ilyet! Hú, de értelmesek vagytok! Bármit csinálhatsz, amit később megbánsz. Nemcsak párkapcsolatban, az egész életben! Egy szóval se mondtam, hogy ez helyes, csak azt, hogy az vesse rá az első követ, aki még soha nem követett el bűnt! De ilyen sötét, korlátolt embereknek nem magyarázkodom. Értsd, ahogy akarod.
2014. máj. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!