Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Megcsaltam a párom!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Megcsaltam a párom! Nagyon bánt, de nem hiszem, hogy attól jobb lenne, ha tudna róla. Elmúlik ez az érzés valaha?

Figyelt kérdés
Lelkiismeret-furdalásom van. Nem akartam őt megbántani, és már százszor megbántam, amit tettem. Körülbelül mennyi idő kell ahhoz, hogy ez elmúljon bennem?
2014. máj. 25. 20:05
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
ILYEN BŰNT NEM. AZ EGY ÚJABB BŰN HA NEMMONDJA EL!
2014. máj. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 BlackSword ***** válasza:

Igen, más is hibázik, csinál hülyeséget... A gerinc meg ott kezdődik, h az ember zokszó nélkül viseli a következményeket... Mert szoktak lenni... A megbánás nem tesz jóvá semmit sem a bocsánatkérés... Vágj földhöz egy tányért, majd kérj tőle bocsánatot... Ugye hogy nem az eredeti... De ha megragasztod akkor sem...


Az lenne a legjobb, ha szakítanál a pároddal és keresnél egy nem távkapcsolatot...

2014. máj. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Had meséljek el egy történetet!

Pár hete megismertem egy lányt. Külsőre átlagos, de a dolgokhoz való hozzáállása, a természete magával ragadó. Kedves, aranyos, és sok dologban egy húron pendülünk. Beleszerettem, de nem vagyok az esete. Pár hete itt szenvedek jobbra-balra, és ha csak az esélyt megkapnám, hogy összejöjjünk, már boldog lennék.

Te megkaptad az esélyt, hogy kapcsolatban élj egy olyan emberrel, akit szeretsz. Keveset találkoztok, de mégis ott vagytok egymásnak. Neked csak annyi lett volna a dolgod, hogy hűséges légy hozzá! Nem voltál rá képes. Csorba esett a becsületeden, és ezek után még titkolózni akarsz előtte? Neked hogy esne, ha ő csinálná ezt veled? Ha szeretek valakit, akkor nem magától értetődő dolog az őszinteség? Ezek után a legkevesebb, hogy őszinte leszel vele, és megadod neki a döntés jogát, hogyan tovább? A tetteknek súlya van! A hibáknak következménye! Megérdemled a lelkiismeret furdalást! Mond csak el neki, és talán marad egy kicsi a becsületedből! Ha a 3. fél tudta, hogy kapcsolatban vagy, akkor ő is egy utolsó f@.szfej!

2014. máj. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 mi a fene ***** válasza:
Ha szereted, hallgass, van kegyes hazugság is.Szeresd, kényeztesd ha együtt vagytok. Ha hosszútávú a kapcsolat, majd elmúlik a bűntudatod.Lehet, hogy a párodnak is van valami ártatlan dolog a füle mögött, aminek nem lett következménye, neked hogy esne ha kiderülne ?HALLGASS !
2014. aug. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

#24-es

Elb.@sztad? Nem baj! Feltételezd a másikról azt, hogy ő is ugyan olyan gerinctelen, mint te. Kúrj jobbra-balra feltételezett sérelmekre hivatkozva, hátha ő is olyan! -.-

Grat!

2014. aug. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!