Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire számít ilyen esetben ez nagy korkülönbségnek? 20 F 27 L

Figyelt kérdés

Van egy gyakornok a cégünknél, 20 éves, nagyon tetszik. De csak fél évre jött a céghez, mert cserekapcsolattal van itt. Én 27 éves vagyok, szerintetek sok lenne köztünk ez a korkülönbség, ha nem feltétlenül komolyabb távra tervezek vele? (enyhén szólva)


Vagy inkább közeledjem ilyen szándékkal a velem egykorú kollégához? (27 éves)


Az a helyzet, hogy nem tudok dönteni, nem akarnék lemaradni egyikről sem. De megbántani sem szeretném őket azzal, hogy a másikat választom. (cégen belül kiderülne szerintem az is, ha nem lenne túl komoly a viszony)



27 L


2014. máj. 25. 23:50
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
20%
Szerintem inkább cégen kívül keresgélj, mert ha össze is jöttök és utána valamiért megromlana a viszony, az kínos tud lenni. Ok, h fiatal srác meg friss hús, de kérlek...
2014. máj. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
62%
ahhot közeledj, amelyik igazán tetszik... miért kell túlbonyolítani?
2014. máj. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
34%
Melyik cég ez?
2014. máj. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
23%
Van egy ismerősöm, a csaja 15 az ismerősöm 23.
2014. máj. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Az elsőnek: felnőttek vagyunk, túl tudunk lendülni azon, ha valami történik:) nyugi. nem okoz sárdobálást, mint mondjuk egy szakítás.


A másodiknak: mindkettő igazán tetszik, külsőre, belsőre egy szinten vannak nálam, habitusra is stb


A harmadik: egy multi Pest megyei kiszervezett részlege:)

2014. máj. 25. 23:56
 6/23 anonim válasza:
Szerintem ez még egyáltalán nem vészes korkülönbség. Viszont akár hosszabb távra is tervezhetnél. Ha ez nem a 20 évessel képzelhető el (mindenesetre tudakold ki nála, mert nem lehet általánosítani), akkor válaszd azt, akivel nagyon is elképzelhető. Legalábbis én ezt tenném.
2014. máj. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Én arra lennék kíváncsi, hogy mi "vonz" egy tőled 7 évvel fiatalabb hímben.
2014. máj. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

"Ha ez nem a 20 évessel képzelhető el (mindenesetre tudakold ki nála, mert nem lehet általánosítani), akkor válaszd azt, akivel nagyon is elképzelhető. Legalábbis én ezt tenném."


Én meg nem, mert nem szeretnék még párkapcsolatot.:) Egyikkel sem elképzelhető, mert nem lehetséges egyszerűen, több akadálya is van. És én sem akarnám őket.


"Én arra lennék kíváncsi, hogy mi "vonz" egy tőled 7 évvel fiatalabb hímben." Flörtölünk, jóképű, üde, nincs úgy megkeseredve, mint a korosztályom (én sem vagyok kivétel), okos, ambiciózus. Ugyanilyen egyébként a velem egykorú srác is, szóval ugyanaz vonz mindkettőben, nem számít a koruk:)

2014. máj. 26. 00:00
 9/23 anonim ***** válasza:
Vagyis csak egy jót akarsz dugni. Akkor a fiatalabbat válaszd.
2014. máj. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Indokolás utolsó? Félek, hogy a kollégám megsértődik rám emiatt, és utána rossz lesz a viszonyunk, hogy nem őt választom. De ha meg kihagyom a 20 évest...nem tudom, ez nehéz.
2014. máj. 26. 00:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!