Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, nektek milyen tapaszta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nektek milyen tapasztalataitok vannak a párkereséssel kapcsolatban, milyen pasikkal hoz össze titeket a sors?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kiváncsi, hogy pl társkeresőn, vagy buliban milyen a pasifelhozatal. Bármilyen téren érdekel, akár egyéjszakás kapcsolat szempontjából, akár komolyabb.


Azért érdekel mert én most fiúként eléggé belelendültem a csajozásba éshát elég furák a tapasztalataim. Nem értem a lányok döntéseit, miért hagy ott előbb-utóbb mind.. ennyire jó lenne a választék pasiból?


2014. máj. 26. 23:22
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Én is egyébként hasonlóan vagyok, de már feladtam, tutira én nem illek senkihez, hogy nem jövök ki senkivel jól :D

Egyedül viszont rájöttem h tök jó lenni :)

2014. jún. 1. 22:01
 12/30 anonim ***** válasza:
93%

Lássuk csak...

Viszonzatlan szerelem 2x másfél 2 évig.

Szexkapcsolat és partnerkapcsolat közti átmenet 3 hónapig.

Aztán egyvalaki aki burkolt módon csak kúrni akart.

Egyhónapos kapcsolat.

Szexpartner és barát 3 hónapig.

Szórakozópajti 2 hónapig.


Mindezt úgy, hogy 18 éves koromig az elsővel akartam leélni az életem, 20 évesen kezdődött minden, első csók is, mindet neten ismertem meg. :D

Egyszerűen szánalmas és siralmas, és minden 2. pasi akit megismerek azt kérdezi miért nincs barátom. Bár eret vágnék ettől a kérdéstől, mert erre nincs válasz...

Ebből 3-at szerettem igazán, azóta csak elvagyok... Gáz.

23l

2014. jún. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

köszi a választ :)

a szórakozópajti mit takar?

2014. jún. 13. 14:33
 14/30 Art3mis válasza:
társkeresőn önbizalomhiányos emberek, buliban részeg önbizalomhiányos emberek.. a legjobb élőben, józan körülmények között. mindkét helyen szar a pasifelhozatal, aki normális, annak már van barátnője. valószínűleg azért hagynak ott mert van körülöttük még 3-4 srác, van utánpótlás..
2014. aug. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Igazad lehet :S

Úgy érzem h max 15-8 éves korig suliban lehet megtalálni az igazit aki tényleg olyan h szivesen leélnék vele sok-sok évet. Aki ilyen az ez idő alatt el is kel és nem szabadul fel többet, aki nem az meg sose lesz jó :/

2014. aug. 4. 00:40
 16/30 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz, én barátkozom és első barátomat egy egyetemi klubban ismertem meg, egy barátnőm ismerte és ő mutatta be nekem, több évig tartott, azért lehet ismerkedni mindenfelé, de nagyon nehéz olyat találni akivel jól ki jövünk és hozzánk illik.
2014. aug. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Hello :D Sokadjára kattintok ide vissza bár úgy kezdted ,hogy "Csajok".. De most egy fiú jön :DD Inkább a netes dologhoz tudnék hozzászólni a felhozatal nem lenne rossz ha nem mindenki már kiégve kerülne fel oda..és a csodára várna. Nem régiben sikerült egy normálisnak tűnő lánnyal megismerkednem én tényleg elhittem a dolgot majd durr rájött mégse képes rá de azért velem elhitette :D ( én vagyok a hülye) Személyesen is találkoztunk nem is 1x akkor nem ez volt érezhető ,hogy ő mégse akarná. Nagyon sokat beszélgettünk. Nem nyomultam nem zaklattam semmi szexre utaló dolgot nem nyögtem be csak ha ő indította el de akkor is határon megálltam mert hiába vagyok csak 20 kicsit több kell mint a szex :D persze elengedhetetlen ,de nem ez az elsődleges szándék bennem:D Én nem adom fel ! Te se add fel hidd el egyszer mindenki megtalálja azt akit :DD 20/f trolol :D
2014. dec. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Hát velem tuti gondok voltak h ebbe a kifordult világba ugy éltem h csaknolyan pasival szeretnék járni akivel el tudnám képzelni az egész életemet. Sose mondtam h vele is fogom v kell leélnem csak szimplán nem akartam esélyt adni olyanoknak akikkel nem gondoltam volna komolyan. Hogy milyen hülye voltam erre most 24 évesen jöttem rá. Nem vagyok buliba járo tipus ott nem is ismerkednék mert ott mindenki tapiz nyomul, mintha egy ribi lennék v nem tudom milyen kép jön le, munkahelyen sem lehet mert ott meg tùl konzervativnak tartanak pedig az sem vagyok kimondottan. Netes társkeresőt nem próbáltam mert nem hiszem h bárkibe egy kép alapján bele tudnék szeretni, a vicc h most nemrég voltam "szerelmes" minden értelmetnyert volna h vártam az igazit. Erre kiderült h a pasi egy idióta először kb3 hónapig kedveskedett nem tudom mire fel mert mikor viszonzásként kimutattam h ő is tetszik nekem elfordult tőlem azóta kb 4 hónap alatt már v 7-8nőnek próbált udvarolni...ugyhogy besokalltam. Szerintem akik ugy komolyan gondolják már az elején sose találnak párt, mostantól már aki tetszik közeledni fogok én az sem fog érdekelni h van e valakije...a facebook is egy vicc boldog boldogtalan bejelöl. Szerintem ennyi erővel bárhol lehet ismerkedni, csak van akinek van hozzá adottsága van akinek nincs.
2015. febr. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Mostanában elég sokat Tinderezek. Ott ugye kép, kor alapján döntheted el, hogy merre húzod el az illetőt. Tetszik, avagy sem. Én eleve nem keresgélek 30 alatt, 30 felett pedig elég jó pasik vannak BP környékén. A legtöbbjükkel néhány nap beszélgetés után megszakítom a kapcsolatot, mert végül nem akarok tőlük semmit, nem keltik fel az érdeklődésem. De pl. elég jó egzisztenciával rendelkeznek, sportosak, jó szakmával. Volt már orvos, ügyvéd, üzletember, cégvezető, testépítő világbajnok, katona, nyomozó, meg még nem is tudom mik... Mármint akikkel eddig beszéltem onnan. A dokival egész komoly kapcsolat kerekedett, miután vége lett pedig az ügyvéddel volt egy néhány hónapos szexkapcsolatom. De az életben is elég jó a felhozatal, mindig nagyon igényes és nagyon jó társadalmi helyzetben lévő férfiakkal hoz össze a sors. Bár tény, hogy eleve ilyen körökben mozgok, így a baráti körömben, munkahelyemen is csak ilyenek vannak. A szórakozóhelyek közül is olyan helyekre megyek, ahol igényesebb a vendégkör, és ott is erősen szelektálok, mikor ismerkedni próbálnak velem.
2015. márc. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Kapcsolatok kínlódással, fájdalmas végkifejlettel.

Kapcsolat-kezdemények, amikbôl idô elôtt kiszállok. (1-2 hetes semmilyen dolgok.)

1éjszakásból kinôttem már.

Ismerkedni nem tudok az utolsò kapcsolatom óta, elhajtok mindenkit.

Tehát $zarok a tapasztalataim.

26N

2015. ápr. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!