Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm mostanában nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm mostanában nem akarja semminek a felét kifizetni. Mi ütött belé?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, mióta fél éve összeköltöztünk, nem akar fizetni szinte semmit. Régen ha elmentünk valahova felesbe fizettük vagy megbeszéltük hogy egyszer én, egyszer te. Most már a bevásárlást is én fizetem, a többiről nem is beszélve.


Butikban dolgozik, pénzt keres, hitele nincs semmi, szüleinek nem küld pénzt.


Beszéltem már vele erről és közölte, hogy fizeti a lakbér és a rezsi felét és nekem lovagiasabbnak kéne lennem, fizetnem kéne az éttermeket, mozit mert úgy illik.


Régen nem volt ilyen, de mióta "gazdagabb barátnői" vannak akiket eltart a pasijuk és fizet mindent, azóta elvárja hogy én mint középvezető biztosítsak mindent mint az említett adóelkerülő bűnöző "urak" (nem tudom biztosan miben utaznak, de nem terem a fán új 7-es BMW meg Porsche).


2014. máj. 27. 12:15
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%

Itt soha nem lesz közös kassza. Még, ha el is vennéd úgy számolna, hogy van az ő pénze és van a ti pénzetek.

Persze itt az is kérdés, hogy hányszor jártok étterembe, ő nyújt-e érdemben valamit ebbe a kapcsolatba vagy csupán élősködni akar és a szexet mint fizetőeszközt használni. Ha igen akkor inkább járj prostihoz, olcsóbban kijössz.

2014. máj. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
56%
"fizeti a lakbér és a rezsi felét", mozin és éttermen vagy kiakadva mikor 3 éve együtt vagytok? Néha hívd meg és megnyugszik, biztos irigykedik a barátnőire akik mindent megkapnak. Majd észhez tér, de ne vitatkozz vele ilyenen szerintem mert egyedül maradsz.
2014. máj. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
24%
gondolkodj el azon, hogy az anyagiak mellett ő mit tesz meg neked, amiért semmiféle kompenzációt nem kap. lehet veled szar a szex, de ő akkor is szétteszi, hogy te elhidd hogy mekkora kan vagy, lehet hogy már rohadtul un, de minden nap érezteti veled hogy te vagy a világ császára mert a munkában megfáradt kis lelkednek csak ennyi kell. egész egyszerűen csak sóher vagy, és semmit sem akarsz nyújtani a barátnődnek. nem bundát kért meg prada cipőt, csak azt hogy vidd el saját költségen randizni néha, hadd érezze hogy még mindig barátnő, és nem kellék meg oldalborda. ettől nem lesz egy nő se ribi.
2014. máj. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
77%

Bocs de pl egy étterem be a kaja 5-10 ezerbe fáj két főre, ha heti 1x elviszed máris 20-30 ezernél jársz. A mozijegyek megsúgom kb 2 ezerbe kerülnek/koponya + ital + popcorn + nacho vagy fszom tudja mi, máris az is felugrik havi 10-15 ezerre. Koncertről ne is beszéljünk....

Ugyanez a többi. Azért ha minden hétre van valami szervezve, neadj isten bulizni is elmentek az rohadtul sok pénzbe tud kerülni egy embernek.

2014. máj. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
87%
mond neki hogy egyenjogúság van sajnos :D
2014. máj. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%
hagyd el, nem érdemled meg ;)
2014. máj. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
62%
Házimunkát is megosztjátok ugye? nem Ő mos, főz, takarít utánad is?
2014. máj. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%
De most tényleg: közel egyformán kerestek? Nem az összegre vagyok kíváncsi, de nem mindegy, hogy egy háztartásban kinek mennyi a jövedelme, ha fele-fele arányban fizetnek.
2014. máj. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:

- Én 200-zal többet keresek nála! (de szeretnék spórolni, nem szándékozom felélni minden pénzt amit keresek ahogy ő szeretné)


- Nem havi 1 étteremről és moziról van szó. Heti 3-4 étterem és legalább 3 mozi havonta. Mellette szórakozóhely heti 2x, havi egy koncert. Nyáron 2 fesztivál.


Étterem: 5-10e/alkalom

Mozi: 7e/alkalom

Bulik: 10e/alkalom

Koncert: 10e/alkalom

Fesztivál: 20e-től csillagos égig


Kb. 150e havonta! Plusz még én veszem itthonra a kaját meg minden mást! Én tankolom a kocsit is pl. Így már érthető?


Amíg felesben fizettük én már úgy is sokalltam a dolgot, szóltam is rá sokszor de mivel nem vagyok sz*rrágó sóher, ezért gondoltam hogy kényeztetem kicsit ha erre vágyik, ez teszi boldoggá. De amióta én állok mindent, nemhogy félretenni nem tudok, még van hogy minuszba megyek. Ő meg elkölti a fizetését ruhákra, cipőkre, meg néha vesz magának ezt-azt.


- A kapcsolatba amúgy odateszi magát, nem arról van szó hogy nem szeretne, csak hirtelen olyan elvárásai lettek aminek anyagilag nem tudok már megfelelni. Tudomásul kéne vennie hogy bármennyire is az látszik a barátnőktől meg a tévében hogy minden pasi milliomos és Porschéval jár, azért ez nem a valóság! És nem ennek kéne a mércének lennie.

2014. máj. 27. 16:47
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
Hűha... engem ez a hatalmas pénzszórás kiakasztott most. Ez így nagyon nincs rendben! Vagy szálljon le a földre ismét, vagy repülhet... de azt egyedül.
2014. máj. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!