Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm mostanában nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm mostanában nem akarja semminek a felét kifizetni. Mi ütött belé?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, mióta fél éve összeköltöztünk, nem akar fizetni szinte semmit. Régen ha elmentünk valahova felesbe fizettük vagy megbeszéltük hogy egyszer én, egyszer te. Most már a bevásárlást is én fizetem, a többiről nem is beszélve.


Butikban dolgozik, pénzt keres, hitele nincs semmi, szüleinek nem küld pénzt.


Beszéltem már vele erről és közölte, hogy fizeti a lakbér és a rezsi felét és nekem lovagiasabbnak kéne lennem, fizetnem kéne az éttermeket, mozit mert úgy illik.


Régen nem volt ilyen, de mióta "gazdagabb barátnői" vannak akiket eltart a pasijuk és fizet mindent, azóta elvárja hogy én mint középvezető biztosítsak mindent mint az említett adóelkerülő bűnöző "urak" (nem tudom biztosan miben utaznak, de nem terem a fán új 7-es BMW meg Porsche).


2014. máj. 27. 12:15
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%
Heti 3-4 étterem? Heti 2 szórakozóhely? Durva...
2014. máj. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
63%

Egy szó, mint száz, te nagyon sokkal többet keresel, mint ő, mégis mindent felesben fizettetek eddig, ha jól értem, nem volt benned annyi, hogy kicsit segítek már a másiknak és mivel ennyivel jobban állok, valamivel többet vállalok.


Ő meg most úgy szórja a pénzt, mintha soha el nem fogyna, teljesen felelőtlenül felél mindent.


Nem kellett volna még nektek összeköltözni!


Egy komoly párkapcsolat nem így működik, ahogy ti csináljátok.


Most vagy összeszeditek magatokat, leültök, felnőtt emberként normálisan, nem duzzogva, nem egymásra mutogatva megbeszélitek a problémákat és együtt változtattok rajta úgy, hogy a cél egymás kölcsönös segítése legyen, vagy menjen mindenki tovább a maga útján és nőjetek fel egy kapcsolathoz!

2014. máj. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
94%

Utolsónak:


Miért? Hogy működik egy komoly kapcsolat, mi? Úgy, hogy a csávó megdolgozik a több pénzért, a kis pecsa (már ne haragudj Kérdező) meg elkölti? Keressen a csaj csak 80k-t az akkor is 280 kettőjüknek. Kérlek szépen 280-ból lemegy mínuszba... Gondolkozzunk már, mielőtt bármi butaságot írunk! Előzőleg már írta a Kérdező, hogy amikor feleztek, akkor azért adott bele többet a csaj javára, de most meg már a rezsin és a lakbéren kívül MINDENT ő fizet. A csávó meg még a jövőjére is gondol, ezért is spórol... Persze, ha majd meglesz a saját lakás, meg ilyenek, akkor majd jó lesz ott mereszteni a fenekünket, mi? Abból, amit a fiú gyűjt össze... A csajszi meg csak menjen a barátnőivel, meg biztassák a mekikére, fesztiválra, meg étteremre... JAAAAAAAAA!!! ÁLLJUNK MEG! HOGY FŐZNI SEM TUD? :O Ez szerintem minden elárul, cimbora!


Jah, és most fogadni mernék, hogy ha fordítva lennének az anyagiak, már rég kidobta volna szerencsétlen Kérdezőt (ugyan csak bocsi)! Ez szomorú igazság!


Kérdezem én: Milyen "lovagiasság" kell egy olyan nőnek, aki még csak nem is... "nőies"? O.o


A Kérdezőnek:

Szerintem dobd ki! Előzőleg is ezt írtam. Mondd is el neki, hogy miért... Ha nem megy bele, akkor szeret téged. Ha szakítotok, és később visszajön, akkor vagy szeret, vagy hiányzik a pénzed. Viszont ha nem jelentkezik, akkor mondanom sem kell, mennyire szerelmes volt beléd...


12:26-os, ill. 12:37-es voltam.

2014. máj. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
88%

Úgy működik egy normális kapcsolat, hogy megbeszéljük a dolgokat, az anyagi helyzetünket, közösen döntünk, hogy hogy osztjuk be a pénzt, figyelembe vesszük egymást.

A felezős különkassza még működőképes is lehet, de hasonló anyagi helyzetű embereknél, ekkora különbségnél előbb-utóbb besz...rik.

Ugyanígy a nő oldalról az sem működik, hogy belekényszerítem a másikat, hogy finanszírozza a nagyzoló életstílusomat.

Elég tapasztalat áll már mögöttem, hogy ezt tudjam.


Hisztériának itt semmi helye egyik oldalról sem, vagy tud két ember egy normális közösségben élni, vagy nem.


Bocs, hogy most nem megyek bele a lány kollektív köpködésébe, nem azért, mert neki annyira igazat adnék, de öreg vagyok már ehhez, úgy mint a GYK-n való vitatkozáshoz is.


További szép estét. :)

2014. máj. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
79%

Ha jól számolom, ez a nő neked havi 150-200e forintba kerül.

Ha most tajbunkó anyagias szempontból nézzük az egészet, már akkoris jobban jársz, ha luxusprostikkal kényezteted magadat, azok sem kerülnek többe, de sosem nyivákolnak, sosem hazudják azt, hogy téged szeretnek és nem a pénzedet.


Félreértés ne essék, nem luxusprostikra biztatlak, de miért nem keresel inkább egy rendes lányt, amilyen a barátnőd is volt vagy lehetett egyszer régen.

Ő egy álomvilágban él. A fizujából jóformán megélni sem tudna ezért kell neki valaki aki eltartja szerelemért meg szexért cserébe, és ez eddig még csak-csak belefér, de az már nem fér bele, hogy sza..ros 80-as fizetéssel heti négyszer étteremben kajáljon, és másból se álljon az élete csak szórakozásból.

Rengeteg ribi van, találják csak meg az igazi milliárdosokat, aztán tartassák el magukat velük, de ha nem találnak ilyet, akkor viszont ideje lenne visszaereszkedni a való életbe.


Teljesen rendben van egy ilyen csaj ideig-óráig, de ez még a te számodra is megfizethetetlen hosszú távon, aki ugye jobban élsz lényegesen mint az átlag dolgozó ember.


Tedd ki a prérire, aztán vagy talál magának egy cowboyt akinek komolyabb marhacsordája van, vagy megtanul főzni. Sokezer csaj meg odáig lenne meg vissza, ha csak olyan hapija lenne, aki annyit keres mint te. :)

2014. máj. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:

Igazatok van ... Heti 1 étterem, 1 buli, havi 1 koncert, évi 1 fesztivál: ezzel semmi problémám nem lenne! Mivel ő jóval kevesebbet keres nálam, örömmel fizetném, sőt a kaját satöbbit is. Csak ez már tényleg irreális! Azt a pénzt költöm a bulimániájára, amit a jövőbeli közös házra kezdtem minden hónapban félretenni. Szerintem nem lehet így a semmibe éldegélni hosszútávon, meginni-megenni egy jobb ház havi törlesztőjét.


Azt fogom csinálni hogy beszélek vele és megvonom ezeket a dolgokat tőle. Nem lesz innentől rendszer! Néha meghívom étterembe, moziba de megmondom neki hogy nem kötelező minden premierfilmet megnézni! Buli is belefér heti egy de szűkösebb kerettel, nem kell üveg pezsgőket inni szórakozóhelyen.


A másik hogy megmondom neki hogy nem jó ez így, találjunk ki valami más munkalehetőséget neki, valami továbbképzést, tanfolyamot hogy többet tudjon keresni. Neki is jobb lesz úgy szerintem! Én megértem hogy nem olyan sok a 100 amit keres (bár mások 2 gyereket tartanak el belőle) de ha ilyen igényei vannak, akkor tovább kell lépnie így vagy úgy.


Ha nem fog neki tetszeni a dolog, akkor hagyom elmenni. A barátnőket meg le fogom építeni valahogy! Az egyik pasijával beszélgettem tegnap este, hát .... Finoman szólva sem beszélt róla szépen, egy lecserélhető tárgyként viccelődött róla, nem hinném hogy nem fogja lecserélni majd egy fiatalabb-jobbra. Ez kell a barátnőmnek is?

2014. máj. 28. 08:48
 37/37 anonim ***** válasza:

Arra azért megkérnélek, hogy írd meg, hogy mi lett, hogy jártál. Szeretnénk Mi is tanulni belőle! :)


12:26-os, 12:37-es és 19:28-as voltam

2014. máj. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!