Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm mostanában nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm mostanában nem akarja semminek a felét kifizetni. Mi ütött belé?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, mióta fél éve összeköltöztünk, nem akar fizetni szinte semmit. Régen ha elmentünk valahova felesbe fizettük vagy megbeszéltük hogy egyszer én, egyszer te. Most már a bevásárlást is én fizetem, a többiről nem is beszélve.


Butikban dolgozik, pénzt keres, hitele nincs semmi, szüleinek nem küld pénzt.


Beszéltem már vele erről és közölte, hogy fizeti a lakbér és a rezsi felét és nekem lovagiasabbnak kéne lennem, fizetnem kéne az éttermeket, mozit mert úgy illik.


Régen nem volt ilyen, de mióta "gazdagabb barátnői" vannak akiket eltart a pasijuk és fizet mindent, azóta elvárja hogy én mint középvezető biztosítsak mindent mint az említett adóelkerülő bűnöző "urak" (nem tudom biztosan miben utaznak, de nem terem a fán új 7-es BMW meg Porsche).


2014. máj. 27. 12:15
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%

A ma 12:22 nagyon jól leírt mindent! Annyit tennék hozzá, hogy ha elhagyod emiatt, és nem fog rájönni, hogy elcseszte, ráadásul keresni sem fog, akkor még csak nem is szeretett!


22/F

2014. máj. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
63%

Nem tudom, melyikőtök hogy keres, ha te többet, akkor valamilyen szempontból érthető is, ha te többel is szállsz be a közösbe.

De ha közel hasonló a jövedelmetek és eddig nem így viselkedett, lehet, hogy tényleg az új barátnők beszélték tele a fejét.

Ha így van, beszélgess el vele erről komolyan.

2014. máj. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
79%

3#-as vagyok:

Hát elszomorító hogy némelyik nő így működik, főleg úgy nézve hogy én is az vagyok. Én mindig is úgy voltam hogy a felét fizetem, mindennek. Legyen az mozi, lakbér bármi. Mondjuk engem így is neveltek.

2014. máj. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
15%
Az eddigiek jol lehuzták a csajt. Én meg azt mondom, hogy tehetségedtöl függöen (középvezetöként azért várhatoan jol keresel az átlaghoz viszonyitva) vállald a számlákat. Tényleg lovagiasabbnak kellene lenned. Egy jo barátnö/szeretö megér annyit. Ha ugy érzed, hogy nem akkor meg hagyd ott, de ezen rinyálni sz-rrágás!!!!!!
2014. máj. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó egy csaj! Ne hallgass rá! Nem az a baj, hogy fizetned kell, hanem hog elvárja! Erre figyelj oda! Egy normális lány nem vár ilyet el!


12:26-os voltam

2014. máj. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
A 14es az egyik barátnő! :)))
2014. máj. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:

12.34

Ezzel az erővel már akár k...-hoz is mehetne.

2014. máj. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszik neki a felezés, akkor legyen közös kassza... viszont ott már kell felnőtt gondolkodás, hogy hógyan is szórjátok a pénzt; ezért veszélyes.


A lovagiasság egy dolog, de az nem kihasználást jelent, ez viszont már inkább kiaknázás-kihasználás. Ha pénzéhes lett(ami az új barátnők hatása), akkor inkább hagyd ott. Sem te, sem ő nem lesztek boldogok. Szomorú valóság.

2014. máj. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
27%
#14 vok. Nem csaj. De már megtanultam, hogy ha van lehetöségem rá akkor nem érdemes jo barátnö esetén ilyeneken rágni a sz-rt. Lehet, hogy dobni kell, lehet, hogy nem ér annyit de az más kérdés. De tanuljátok már meg kedves F társaim, hogy a jo nökre érdemes áldozni. MEGTÉRÜL!!! Aki meg erre sajnálja a pénzét forduljon magába és verje ki.
2014. máj. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj meg 14-es de nem egyszer láttam már ilyen és nem kétszer. Ha hasonlót meghallok emberektől akkor szintem biztos, hogy ez lesz és mindíg igazam lesz...sajnos.


Néha némelyik csajnál kattan valami és utána egyszerűen nem lehet mit kezdeni velük. Attól, hogy valaki jobban keres a másiknál az nem jelenti automatikusan, hogy mindenből neki kell nagyobb részt vállalnia. A legnagyobb sz*rrágóság és szemétség ilyet elvárni és a másik kihasználása. Egy házas kapcsolatban a közös az természetes, mert ott egy hajó egy kassza egy tábor, de azért egy szimpla együttéléses kapcsolatban azért ez a másik lehúzása. És minden esetben arra van fogva mert ezt így illik ez a kötelessége a férfinak stb stb. Én szívesen adok ha van, tényleg, de nem azért mert KELL vagy ez társadalmilag elfogadott dolog, vagy ez jár, hanem azért mert én szeretném.


Ugyanezen okból nem adok pénzt egyetlen csövesnek sem aki odajön tarhálni. Ellenben szívesen adok, ha látom, hogy annak a valakinek szüksége lehet rá. Nem tudom ez mennyire felfogható női ésszel.

2014. máj. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!