Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El kellene mondjam a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kellene mondjam a páromnak, hogy a múltban volt abortuszom?

Figyelt kérdés
Volt egy 5 éves kapcsolatom, mely során akaratlanul teherbe estem. Mivel fiatal voltam, elmentem elvetetni. Azóta eltelt pár év és most olyan párom van, aki mellett eltudnám képzelni a jövöm. El kellene mondanom neki ezt a múltbeli esetet vagy hagyam, h a múlté maradjon és lépjek tovább?
2014. máj. 28. 11:20
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
Egyelek meg tejszínhabbal kedves. :D
2014. máj. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:

szituáció -

a te logikád alapján akkor minden onanizáló férfi tömeggyilkos, mert abból is lehetett volna gyerek. Sőt, mégha rendesen szexel és lesz belőle egy gyerek, akkor is gyilkosok vagyunk, mert hát csak egy gyerek lett, és a többi kis spermiumból is lehetett volna gyerek.


Az anya teste az övé. A saját jövője is az övé. Joga van hozzá, ennyi.

2014. máj. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
Ez menthetetlen, a kútba kiabálsz barátom... Ő eldöntötte h az abortusz gyilkosság. Még szerencse, h nem a végrehajtásban dolgozik.
2014. máj. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:

Tévedés, a ondóhoz kell a petesejt is ! A megtermékenyülés, az amit egyszeri, és ismételhetetlen !


Amúgy lehet hogy léteznek érvek az abortusz mellett, de amiket igy felhoztok, ezek teljes mértékben úgy tünnek, mintha abortuszon átesett nők lennétek mindannyian...

Ja és a kicsi szive már dobog, addig, mig a tű darabokra nem tépi !

2014. máj. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
24 éves férfi vagyok. semmelweis egyetemen vagyok hallgató. :D És nem estem még át abortuszon.
2014. máj. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
azért mondd el, mert ha esetleg ő is gyilkosságnak fogja fel, akkor jobb, ha most mentek szét, és nem az esküvő előtt, illetve, ha teszem azt eljegyez, és azt hiszi, bíztok egymásban, mégis akkor tudja meg, hogy ezt elhallgattad, hátbatámadva fogja érezni magát, s ezért megy tönkre a kapcsolat....
2014. máj. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 Költőnő? ***** válasza:

Bizonyos szempontból jobb lenne ha az ilyen egysíkú gondolatiságot képviselő embereket egy külön szigetre deportálnánk... Bizonyos szempontból...

Ha már itt járunk; míg én nem személyeskedem és nem kívánok neked hasonló szépeket, addig tőled is elvárom látatlanban ugyanezt. Márha a tisztelet fogalma ismerős vmennyire.

Bár kételkedem benne.

És nem. Nem gyilkos. A fasssságaiddal meg menj egy kórház elé tüntetni v láncold magad egy eszközhöz amivel ezt csinálják.

Bizonyos szempontból meg próbálj meg egy dolgot ne csak egy oldalról megvizsgálni, mielőtt "kinyitod a szád"

Bizonyos szempontból...

2014. máj. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

Az alapvető baj a kommentjeiddel kedves Szituáció az, hogy egy embertársad segítséget kér tőled egy olyan témában, ami számára is súlyos, és mindaz, amit Te nyújtani tudsz segítség címén az az elítélés.

30 éves férfi vagyok. Emberi lény.

2014. máj. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Nem itélem el feltétlen... hisz nem ismerem a körülményeit... de nem is érdekel amúgy. És még kirekesztő sem vagyok, elletétben azzal, aki szigetre akar deportálni.
2014. máj. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
Ezek szerint azt mondod, hogy ha valakit gyilkosnak hívsz alaptalanul, illetve a saját véleményed alapján, az nem elítélés. Persze mennek itt mindenfelé az elítélések. Csak kicsit gondolkozz már el mielőtt kommentelsz, hogy mit okozhatnak másokban a szavaid, kérlek. Mutassunk inkább jó példát, és segítsünk egymásnak.
2014. máj. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!