Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok párkapcsolatban probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok párkapcsolatban probléma a nő önbizalomhiánya, a nő miért nem tesz érte, hogy több önbizalma legyen?

Figyelt kérdés

Úgy láttom, hogy nagyon sok az igénytelen, magára enm adó nő, és közben problémáznak, hogy hát a párjuk kevésbé odafigyelő, mint a kapcsaolat eklején, nem bókol már, más nőket néz meg. Közben van rajtuk +5/10/... kg felesleg, kopott fehérneműk, felemás bugyi/melltartó és azt várják, hogy a pasi arra induljon be. De biztos könnyebb rinyálni, mint a legjobbat kihozni magukból. Egy kis sport, smink, belőtt haj, magassarkú, dögös fehérneműk, jó programom, finom vacsora kis borral. Ha a hölgy nőnek érzi magát, és tudja magáról hogy dögös, a legjobb formáját hozza, akkor a párja is igazi nőként fogja kezelni, megváltozik az egész párkapcsolat, szexuális élet.

Érdekelne, hogy azok a nők, akik nem törődnek az ilyesmivel miért nem teszik.


2014. máj. 30. 12:12
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem meg csak kötekedni akarsz és hajtod a magadét!


Hiába 5000 ft egy sminkszett, ha éppen sokszor enni sincs mit. Hidd el, hogyha épp van 5000 ft-om, nem sminkszettre fogom költeni.


Rajtam pl. most van kb. 15 kg felesleg. Ahhoz, hogy a legideálisabban tudjak fogyni egy bizonyos diétát kellene tartanom, amire jelenleg nincs lehetőségem, pénzem. Emellett el kellene járnom bizonyos edzésekre, mert ahhoz, hogy úgy nézzek ki, ahogy szeretnék, nem elég az itthoni torna, futás, stb.


Szóval, lehet továbbra is kötekedni, meg hajtani a magadét, de attól még nem lesz igazad. Örülj neki, hogy neked nincs ilyen jellegű problémád! De tudod mit? Az én párom így is mellettem van és nem néz meg más nőket az utcán, pláne nem csal meg, vagy hagy el! Szóval inkább legyek ilyen, egy ilyen társ mellett, mint "tökéletes" egy felszínes kapcsolatban.


Szokásos voltam...

2014. máj. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Azért írtam a kérdést, hogy megértsem, ha olyan nő lennék, aki kevésbé igényes, akkor nyilván tudnám, hogy én miért vagyok olyan.
2014. máj. 30. 12:44
 13/33 anonim ***** válasza:
96%

Volt egy műsor anno nem tudom melyik ismeretterjesztő csatornán, ahol a pároknak helyet kellett cserélni.

A nőt elküldték wellnesz hétvégére a pasinak meg végig kellett szenvednie nője egy hetét... a történet elején a pasik verték a mellüket, hogy az asszony nem figyel rájuk, nyűgös, és nem ad magára. Pedig simán meg lehet mindent csinálni időre és marad szabadidő is...

A történet vége pedig az lett hogy a férfiak megértették már, hogy mit él át asszony és inkább megértőbbek voltak és többet segítettek ők is otthon, hogy az asszonynak legyen több ideje magára is.


Itt nem az ötlet hiánnyal vannak a gondok, hanem az, hogy ez energia és idő... és 8 műszak után ebből jut a legkevesebb.

2014. máj. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
96%

De az a probléma, hogy nem akarod megérteni. Mert akármit írok, írunk, mindenre megvan a válaszod, hogy de miért nincs igazunk és hogy márpedig lehet másképp csinálni...

De nem mindenki teheti meg, hogy másképp csinálja, ennyi.

2014. máj. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Jól van, örülj a párodnak. Nem értem a hirtelen hangnem váltást, szerintem csak próbáltalak rávilágítani, hogy nem a pénzen múlik. Azt sem gondoltam volna, hogy 5000ft sok pénz, de biztos az valakinek. Nekem úgy tűnik, hogy neked most az az ürügy, hogy miért en fogy je, mert nincs pénz olyan minőségű kajákra, meg edzőteremre. De szerintem hagyjuk a vitát és köszönöm a válaszod.
2014. máj. 30. 12:48
 16/33 anonim ***** válasza:
85%

Na, itt kezdődik a probléma, hogy számodra 5000 ft, az semmi, míg sokak számára nagyon is sok pénz.


Azért lettem kissé ideges, mert támadásnak éreztem az írásod, mert egyszerűen nem bírod megérteni, hogy valakinek bizony nagy gondok ezek.

2014. máj. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

Ossz be nekem 7 az az inkább 5 000 Ft-tot kérlek hónap végére!

De ebből legyen benn a smink a szexi ruci a kaja és az edzés is. (edzeni a futás, és a térdet megterhelő sportok nem lehetnek)


Várom a javaslatokat!

2014. máj. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

13,


Én is nő vagyok, nem tudom, hogy mi annyira nehéz ebben. Én is dolgozom napi 8 órát, van amikor munka után is megbeszélésre megyek. Ettől függetlenül ellátom a házimunkát és van időm magamra, szórakozásra.

2014. máj. 30. 12:51
 19/33 A kérdező kommentje:

# 17


Nem akarok paraszt lenni, azért nem írom le amit gondolok. Egy sminkkészlet fél évig is elég, szóval az 800ft/hó. Szexi ruci, mondjuk havi 2 2000huf/szett. A mozgást pedig meg lehet oldani youtube videó után, full ingyen. Szerintem csak akarki kell és nem kifogásokat keresni.

2014. máj. 30. 12:55
 20/33 anonim ***** válasza:
62%

Szokásos vagyok.


Akkor azt áruld el kérlek, hogy mennyit keresel! Csak úgy kb. Kíváncsi vagyok, hogy mennyi az az összeg, amit ilyen remekül be tudsz osztani!


Mert a mi számlánk jelenleg mínusz 700ezernél tart. MÍNUSZ!

2014. máj. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!