Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok párkapcsolatban probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok párkapcsolatban probléma a nő önbizalomhiánya, a nő miért nem tesz érte, hogy több önbizalma legyen?

Figyelt kérdés

Úgy láttom, hogy nagyon sok az igénytelen, magára enm adó nő, és közben problémáznak, hogy hát a párjuk kevésbé odafigyelő, mint a kapcsaolat eklején, nem bókol már, más nőket néz meg. Közben van rajtuk +5/10/... kg felesleg, kopott fehérneműk, felemás bugyi/melltartó és azt várják, hogy a pasi arra induljon be. De biztos könnyebb rinyálni, mint a legjobbat kihozni magukból. Egy kis sport, smink, belőtt haj, magassarkú, dögös fehérneműk, jó programom, finom vacsora kis borral. Ha a hölgy nőnek érzi magát, és tudja magáról hogy dögös, a legjobb formáját hozza, akkor a párja is igazi nőként fogja kezelni, megváltozik az egész párkapcsolat, szexuális élet.

Érdekelne, hogy azok a nők, akik nem törődnek az ilyesmivel miért nem teszik.


2014. máj. 30. 12:12
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
85%

kedves kérdező, mi a bajod neked??? miért zavar téged az,hogy egyes nők pont lesz..rják a külsejüket??

Én egy 20 éves lány vagyok,minimális súlyfelesleggel, azt mondják tökéletes az alakom én sportolok,fizetem a sok szar smink terméket,divatos ruhákat, mert időm mint a tenger. elmegy a szépítkezésemmel kb az egész napom. De mond mit ér az egész,ha nincs melletted senki?ha a pasiknak csak az ágyig kellesz? meg sem akarnak ismerni,mert azt hiszik,te egy rib..nc vagy?

inkább lenne rajtam több súlyfelesleg,lenne egy szerető férjem mintsem nézzek így ki ahogy most...

2014. máj. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
94%

Ok, szóval most (!) megveszem a sminkkészletet, mer kitart fél évig. Jó . Akkor maradt 200 Ft. Ebből milyen kaját vegyek, hogy július 1-ig azért egyek valamit?

De hál istennek azért legalább fél évig megint nem kell beruháznom sminkre. Sajnos 200 Ft-ból nem jön ki még egy tanga sem :(

Milyen kár. Mint nő megbuktam. A macskabajszát nekíjje!

2014. máj. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

21,


Kérdezhetném én is hogy mire ez a hangnem. Szerintem az nem r.bancsg, hogy egy nő odafigyel magára. Ahogy írtam, ha a nő elégedett magával, akkor nagyobb az önbizalma --> a kisugárzása is sokkal pozitívabb, ezáltal a kapcsolat lesz jobb. Kevered a szezont a fazonnal szerintem, ha neked ez r.bancság.

2014. máj. 30. 13:02
 24/33 A kérdező kommentje:

# 22


Na, ez a kötekedés, nem amit én csinálok. A kajára direkt enm reagáltam, mi köze az egésznek a kajához?? A hónap többi napjain nem eszel?

2014. máj. 30. 13:03
 25/33 anonim ***** válasza:
94%
Nekem a sportolással kapcsolatban lenne megjegyzésem. Az nem igaz, hogy otthoni mozgással, sportolással nem lehet lefogyni. 18 kilót fogytam másfél év alatt. Minden este 1 órát tornázom. Ami meg a diétát illeti, én sem vagyok gazdag és nem is engedhetem meg magamnak, hogy követkessem a legtöbb mostani diétát. Ennek ellenére úgy sikerült a fogyás, hogy pl. egyáltalán nem eszem kenyeret meg cukrot, azonfelül meg azt eszem ami itthon van, de nem lakom be, mint egy malac.
2014. máj. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
De eszik, csakhogy itt a legtöbbünknek hó végére kb. 5000 ft-unk marad és ezt kell beosztani szépítkezésre, ennivalóra, stb... nem beszélve arról, ha becsúszik még egy számla.
2014. máj. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

# 25


Gratulálok!

2014. máj. 30. 13:10
 28/33 anonim ***** válasza:
87%

Kiscsillag, kemény 7000 Ft-om van egy hónapra (ha lejön a rezsi rezsi). Ebből 2000 elmegy utazásra.


Tehát cirka 5000 Ft-ból kell megoldanom mindent. Ebből jön a kaja, a smink, a ruha, a mozgás.

Tornával meg az a baj, hogy amennyi nyavajám nekem van többet ártok a tornával (sérv pl, térdízület tropa - versenykosarasként oda lett a karrierem miatta).


Nem akartam veled kötekedni, de sajnos veled az van, hogy csak azt tudod elképzelni ami veled van. Hogy más rosszabúl él, vagy rosszabb lehetőségekkel az persze mindenkinek a maga hibája, de ha egyszer veled is megesik az életben, hogy a csúcsról a domb aljába kötsz ki, mert a jólét törékeny, soha nem tudhatod, mikor szűkülnek be önhibádon kívül a lehetőségek, és még így is talpon maradsz!!! akkor kiscsillag, kívánom, hogy találkozz egy olyan nőszeméllyel, aki ugyanúgy él a vattacukor kastélyába ahogy most te és viseld el a kioktató modorát, ahogy te most az itteni kommentelőkkel teszed, és akkor majd te is megtudod, hogy a világ nem mindig úgy működik ahogy te elképzeled.


Aki ekkora nulla emocionálisan, az bölcsebb, ha hallgat.


És itt most azok nevében beszéltem, akinek az élet most olyan lapot osztott, hogy nem tud kitörni. (egyenlőre)

2014. máj. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Jól van, szebb életet.
2014. máj. 30. 13:19
 30/33 Költőnő? ***** válasza:

55 kg vagyok mindennap tornázom és igyekszem igényes lenni mind fehérnemű, mind ruházkodás és egyebek terén, de TE akkor is egy LENÉZŐ SZNOB pics vagy.

Hiába 200/800/300 Huf/hó, ha hónap végén örül, ha kenyeret tud venni, hát nem érted?! Ez ma Mo 2014. Örülj neki, h neked nincsenek olyan jellegű gondjaid, de akkor ha már csak a másik oldalt ismered, hallgass és próbálj bölcs maradni.

Annyiban vitatkoznék a "szokásossal", h otthoni tornához tényleg nem kell pénz. Nyilván speciális eszközökkel gyorsabban és hatékonyabban lehet alakot formálni/fogyni, de idővel ez is látványos eredményeket hoz.

2014. máj. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!