Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok párkapcsolatban probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok párkapcsolatban probléma a nő önbizalomhiánya, a nő miért nem tesz érte, hogy több önbizalma legyen?

Figyelt kérdés

Úgy láttom, hogy nagyon sok az igénytelen, magára enm adó nő, és közben problémáznak, hogy hát a párjuk kevésbé odafigyelő, mint a kapcsaolat eklején, nem bókol már, más nőket néz meg. Közben van rajtuk +5/10/... kg felesleg, kopott fehérneműk, felemás bugyi/melltartó és azt várják, hogy a pasi arra induljon be. De biztos könnyebb rinyálni, mint a legjobbat kihozni magukból. Egy kis sport, smink, belőtt haj, magassarkú, dögös fehérneműk, jó programom, finom vacsora kis borral. Ha a hölgy nőnek érzi magát, és tudja magáról hogy dögös, a legjobb formáját hozza, akkor a párja is igazi nőként fogja kezelni, megváltozik az egész párkapcsolat, szexuális élet.

Érdekelne, hogy azok a nők, akik nem törődnek az ilyesmivel miért nem teszik.


2014. máj. 30. 12:12
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Bocsika, de egy pasi ha szeret, leszarja a fehérneműt...és a meztelen nőre gerjed.


Egyébként 2 fajta nő van önbizalomhiány szempontjából. Az egyik az amikor csak megjátssza, hogy szerénynek tűnjön, és közben nagyon is tisztában van a saját szépségével. (már ha tényleg az, és nem csak beképzeli)


És van a másik fajta. A valódi önbizalomhiány. Aminél akár mit csinálhat, meg is gebedhet, akkor sem fogja még csak átlagosnak sem tartani magát....hiába csinál bármit.


pl én a második csoporthoz tartozom. Normál keretek között adok magamra. Tehát semmi nem mű rajtam, kivéve a sminket amit a világoskék szememre, felteszek ha elmegyünk itthonról a férjemmel. Nem festem a hajam, mert a férjem utálja, mű dolog amit nem szeret. És nem utolsó sorban káros is...Szóval a hajam olyan amilyen. Szőke. De egyébként a műhajjal, műszempillával, műkörömmel is így van. Ezeket amúgy én sem szeretem. Normálisan öltözködöm. Farmer, vagy sötét nadrágok, ízlésesen kivágott felsők. Tehát nem k...vásak, de azért nem is a nyakamig érnek...szoláriumba sem járok, mert egészségtelen is, meg nem tartom amúgy sem szépnek a szoláriumozott bőrt... akkor már inkább természetes.


Szerintem szánalmas amikor valaki minden szutykot magára aggat, szoláriumozik, minden mű dolgot felrakat, csak hogy " igényesnek" tűnjön, miközben csak nevetséges lesz...


Elkezdtem mozogni több hónapja, életmódot váltottam, eleinte nem volt könnyű, sokat szenvedtem az éhségtől, a kívánósságtól stb... de már jobban érzem magam, és már kezdenek eredmények is mutatkozni. De ezektől még nem fog megváltozni a véleményem saját magamról....ugyanúgy csúnyának tartom magam, és ezen nem változtat semmi a világon....


Ha valakinek hirtelen önbizalma lesz, csak mert lefogy, vagy feltesz egy kiló sminket, vagy vesz egy csinosabb ruhát, annak soha nem volt igazi önbizalomhiánya.

2014. máj. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
#31. Köszönöm, hasonló válaszokat vártam volna mindenkitől. :)
2014. máj. 30. 15:13
 33/33 anonim ***** válasza:
89%

Abban a szerencses helyzetben vagyok, hogy 20 évesen van idom es penzem heti 5x lejarni masfel orat edzeni, illetve hogy havonta 1 akcios uj ruhat (max 2000ft) megengedhetek magamnak, mert inkabb tartom a dietam, hogy a 3-4 eves gonceimben jol nezzek ki.

A helyzet nalam is az, amit a 31-es válaszoló irt, nem szeretem magam, nem latom szepnek magam, akármit teszek, nem valtozik. Igy kinkeserves dolog a ruhaproba is, mert az, amit a tukor mutat, taszit. Pedig 46kg vagyok, nem sok, az agyam tudja, de a szemem nem latja.

Sajnos igy nehez motivaltta tenni magad.


Szerintem te azert nem erted, amit a tobbiek mondanak, mert mogotted mondjuk meg nincs ott 2-3 hizassal jaro terhesseg, es az azt koveto fogyast megnehezito gyerek. Aztan a penz, amit inkabb arra koltesz, hogy a kisfiad/kislanyod elégedetten menjen iskolaba a jelenlegi divat szerint, es ne kozositsek ki, amiert neki nincs. Mikor hazaersz delutan 5-6fele leszivott aggyal, elmosogatsz, nem csak magad utan, hanem 3-5ember utan, kitalalod mit fozz masnapra, ami valoszinuleg teszta lesz, mert az a legolcsóbb kaja, igy az utolso hetre maradt 3-4ezer forintbol is kijon annyi, hogy eleg legyen par napig. De te nem eszel, mert stresszes vagy, hiaba vagy ehes, nem birsz enni, igy aztan mikor a szervezeted végre valami tapanyaghoz jut, leginkabb olyanhoz ami olcso, pl zsemle-parizsi kombo, azonnal visszatart mindent a kovetkezo ehezes idoszakara.

Es kedves Kérdező, azt gondolom te is alairod, egy edzest elkezdeni a legnehezebb, na egy ilyen nap utan meg foleg. Annak ellenere, hogy igazabol tudja szerintem minden no, hogy magaert teszi, egyszeruen van, hogy lehetetlen megoldani, mert osszeesne a faradtsagtol.

Lehetnel kicsit empatikusabb, nem mindenkinek jutott olyan "nagyszeru" elet, hogy csak magaval kell foglalkozni 8 ora munka utan. Bar gondolom a legtobb anyuka itt azt mondana megeri:)

2014. máj. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!