Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon rossz ember vagyok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz ember vagyok ha megcsalom? Ti megtennétek?

Figyelt kérdés
3 éve vagyok a barátommal. van egy srác mellette, akivel már fél éve levelezgetek. egy ideig teljesen baráti volt aztán találkoztunk...és történt egy csók. (erről tud a barátom is) azóta is levelezgetünk, de ő próbál fűzögetni. én természetesen mindig nemet mondok, nem egy olyan pasi akivel eltudnám képzelni a jövőmet. viszont külsőre annyira az esetem és annyira vonzódom hozzá, hogy ez leírhatatlan. Arra gondoltam...hogy megteszem...lefekszem vele...és akkor nem kísért örökké ez a kíváncsiság...attól nem tartok, hogy jön majd egy következő is, mert a 25 évem alatt egyszer sem éreztem még ilyet mint nála. nem szerelem csak egy leírhatatlan vonzódás amit úgy érzek, hogy ha nem élek ki, akkor mindig erre gondolok. Tudom, hogy az lenne a legtisztább ha szakítanék a barátommal és úgy tenném meg, de nem akarok szakítani, mert szeretem (biztos hihetetlen..) Vele letudnám élni az életemet...de ezt a vonzalmat nagyon nagyon nehezen tudom már elfojtani. nem tudom mi lesz utána, félek a bűntudattól, de úgy érzem, hogy ha végre megtörténik akkor talán letudom zárni...
2014. máj. 31. 19:10
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
mondd el a barátodnak, hogy baj van. utazzatok el valahova egy hétvégére.
2014. máj. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat. Persze, lelkem mélyén tudom, hogy nem helyes és az a bizonyos "belső hang" is ezt mondja, de annyira nehéz ellenállni. A csók után volt majdnem egy hónap hogy nem beszéltünk mégis nagyon sokat gondoltam rá hogy hogyan folytatódhatott volna a csók...Már a gondolataimtól is bűntudatom van, de nem tudok ellene tenni. Lehet, hogy ha nem kezdtünk volna újból beszélgetni, már elmúlt volna...:/ de nem tudom, nehéz elképzelni...
2014. máj. 31. 19:23
 13/25 A kérdező kommentje:
19:21 olvasd el még egyszer a kérdést...itt egy bizonyos srácról van szó...és nem hiszem el, hogy ez mással soha nem esik meg, pláne egy hosszú kapcsolat során. Csak velem még nem volt ilyen és nem tudom hogyan kezelni.
2014. máj. 31. 19:25
 14/25 anonim válasza:

#5 valaszolo!

Minden egyes szavadban magamat talaltam meg..mindenben! Full ugyanez van velem is:) es ez az egy,amiben sosem tudnék segiteni senkinek:S

Még az elso valaszolonak se..de ha az "segit", akkor nem vagy egyedul!

Bár szerintem probalj meg kizarni mindent,csak a baratodat ne! Osszpontosits 100%ig ra,mintha nem létezne mas:) es akkor meglatsz majd olyan dolgokat amiket csodalni fogsz benne,es egy ido utan sokkal ertekesebbnek tartod majd,es talan eszedbe se jut majd massal lenni:)

Csak összpontosits a baratodra:) gondolj minden egyutt toltott percetekre:) lehet hulyeseg,de egy probat meger!:)


Ja es nrm,ez nem gerinctelenseg. Emberek vagyunk,erzesekkel,es vakok se vagyunk

Igy alakult,igy kellett lennie, mindenre van megoldas,csak meg kell talalni.

Es ha ez valakinek felfoghatatlan,akkor nem kell beleokoskodni.hanem lépni tovabb;)

2014. máj. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
29%
I don't want to live on this planet anymore. -.-
2014. máj. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Hiába nehéz ellen állni, ha a barátodat szereted úgy is vele a legjobb gondolom. Különben is már 1x megcsaltad a csókkal... ne tedd még egyszer. Akkor már lehet nem lenne ennyire jó színű, hogy megbocsát:D

Ha nagyon nagyon az a helyzet amit írsz, vársz... és ha a barátod felveti, hogy milyen lenne egy 3-as Őt választod. Vagy Te veted fel, ha tudod a barátodról, hogy talán bele menne. Ha nincs így nem erőlteted és tényleg jobb megszakítani vele a kapcsolatot nehogy megtörténjen.

Nem vagyok a 3-as híve se, de szerintem még mindig jobb, mint így... Persze a legeslegjobb az lenne, ha sehogy se. Szerintem. :)

2014. máj. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
33%

A fenéket szereted még a barátodat. Ha szereted is, csak barátságból. Mit kell erőltetni? Ekkora egy képmutató nőszemélyt. A félreszexelés bőven kimeríti a megcsalás fogalmát. Ha annyira szexelni akarsz mással, menjetek egy swinger klubba vagy mittudomén. Ez a pasi is csak azért kell neked, mert nem kaphatod meg. Fogadni mernék, ha szingli lennél, rögtön nem kéne:D Gratulálok, remélem megd*gatod magad, miközben a barátod bizalommal vár otthon.


(Megjegyzem, nem szoktam káromkodni, de most teljesen felháborodtam ezen a csajon. Jobb szavakat nem találtam. Ja, és köszi. Mostmár te is bővíted nőgyűlölők számát. Ne alázz már minket, légyszi.)

2014. máj. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 bölény25 ***** válasza:
19%
Mekkora ribizli!!!Remélem kiderül és kib..nak a pi..ba!!!!Szánalmas hogy valaki nem tud parancsolni magának...nem állatok vagyunk hanem emberek!!!Bár vannak kivételek úgy látom.
2014. máj. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Kedves bölény25...jah, nem vagyunk állatok :)


egyébként nyilván eddig azért nem tettem meg, mert tudtam magamnak parancsolni. Igen, az kérdés, hogy tudok-e a továbbiakban is...


Egyébként féltem kiírni a kérdést, mert azt hittem, hogy tanácsokat nem fogok kapni, csak ribizést. De pozitívan csalódtam és nagyon szépen köszönöm a válaszokat, még azokat is amik kicsit durvább stílusban íródtak, de a minősítés helyett érdemleges tanácsot kaptam. Egyébként csak a gondolkodásom miatt nem tartom magamat rib.ncnak, ha megtenném, lehet más lenne a helyzet...de így nem érzem jogosnak az ilyen válaszokat, biztos vagyok benne, hogy itt sem szent mindenki fejben. A cselekvés része már egy másik dolog. Egyenlőre ez csak egy elméleti kérdés.

2014. máj. 31. 19:43
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

mi lenne ha az emberek segíteni próbálnálak ribizés helyett?? mert nem az, csak kíváncsi.

el tudom képzelni milyen lehet, velem is volt már ilyen:/ szerintem ne beszélj többet azzal a másik sráccal, el fog múlni a vágy, legalábbis nálam működött. (habár én direkt felidegesítettem előtte, többet nem akart velem beszélni, és voilá)

vagy vegyük haverom példáját: többször is szexelt egy lánnyal akinek volt pasija, nos, kb. 1 hétig azt hitték hogy terhes, mert késett neki a menses. lehet nem lett terhes, de simán az lehetett volna, és akkor elég gáz lett volna az egész.

tehát ne tedd meg:)

2014. máj. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!